WOOCOMMERCE

YENİ ÜRÜNLER

Display recent products using Visual Composer
Visual Composer kullanarak son ürünleri göster
Yeni
afrikali kadin kanvas tablo
Kapat

Afrikalı Kadın Kanvas Tablo

5 üzerinden 5.00 oy aldı
 179,90 599,90

Lavi Tasarım ekibinin uzun çalışmaları sonucunda sizlere bu serinin ilk çalışmasını sunmaktan gurur duyuyoruz. Yarışmalarda ödüllendirilmiş olan bu fotoğrafa Lavi Tasarım yorumu kattık ve ortaya bu mükemmel Afrikalı Kadın Kanvas Tablo çıktı.

Yeni
altın ve siyah renkli kadın tablo satın al
Kapat

Altın ve Siyah Renkli Kadın Kanvas Tablo

5 üzerinden 5.00 oy aldı
 179,90 599,90

Altın ve siyah rengin uyumunu hiç bu kadar mükemmel gördünüz mü? Yüksek çözünürlüklü fotoğrafa uyguladığımız özel tekniklerle ortaya çıkan Altın ve Siyah Renkli Kadın Kanvas Tablo ile evinizi bir nevi sanat merkezine çevirmeyi hedefliyoruz. İstemez misiniz?

aston martin Hediyelik
Kapat

Aston Martin Kanvas Tablo

 169,90 229,90

Spor otomobil severleri düşünerek tasarladığımız serinin ilk tablosu Aston Martin Kanvas Tablo huzurlarınızda. Özel teknikler kullanarak sanatsal kanvas tablo özelliği kazandırdığımız Aston Martin Kanvas Tablo için duvarınızda yer açın.

Yeni
atatürk silüeti kadife sticker
Kapat

Atatürk Silüeti Kadife Duvar Sticker

5 üzerinden 5.00 oy aldı
 49,90

Lavi Tasarım olarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün silüetini Atatürk Silüeti Kadife Sticker ile mekânınıza taşımanın mutluluğu içerisindeyiz. Ona ne kadar çok teşekkür etsek te yaptıklarının karşılığını hiçbir zaman ödeyemeyiz.

Yeni
ay'da yaşayan astronot kanvas tablo
Kapat

Ay’da Yaşayan Astronot Kanvas Tablo

5 üzerinden 5.00 oy aldı
 179,90 599,90

Dünya’nın uydusu Ay’da bulunan astronotumuz uzay boşluğuna doğru sarkmış! Neden mi? Tek düşüncesi, Lavi Tasarım ekibinin onu fark etmesi! Lavi Tasarım, astronotun çabasını boşa çıkarmadı ve Ay’da Yaşayan Astronot Kanvas Tablo ile teşekkür etti.

Beşiktaş Taraftarı Kanvas Tablo

5 üzerinden 5.00 oy aldı
 169,90 229,90

Beşiktaş taraftarı için özel tasarladığımız Beşiktaş Taraftarı Kanvas Tablo’da, armayı ve kartalı kullanarak sanatsal bir kanvas tablo ortaya çıkardık. Beşiktaş Taraftarı Kanvas Tablo, Beşiktaş taraftarının baş ucundaki yere talip!

Yeni
atlar kanvas tablo
Kapat

Beyaz Atlar Kanvas Tablo

 169,90 229,90

Beyaz Atlar Kanvas Tablo’nun yağlı boya hissi veren görüntüsü ile yaşam alanlarınıza sanatsal hava katmaya hazır mısınız? Lavi Tasarım tarafından fotoğrafa özel teknikler katarak oluşturulan Beyaz Atlar Kanvas Tablo, dekorasyonunuza değer katmak için hazır.

Beyaz Bengal Kaplanı Kanvas Tablo

 179,90 239,90

Muhteşem görünüşleriyle kendilerine hayran bırakan bu canlılar karizmalarıyla kedigillerin belki de en çok göze batanı! Lavi Tasarım olarak bizde bu canlıya karizmasının hakkını vermek istedik ve Beyaz Bengal Kaplanı Kanvas Tablo’yu ortaya çıkardık.