WOOCOMMERCE

İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

Products with sale prices

Yırtıcı Hayvan Leopar Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Mekanınıza, yırtıcı hayvan leopar kanvas tablo ile farklı bir hava katın. Leopar, vahşi bir kedi olsa da bu sanatsal kanvas tablo ile onu çok seveceksiniz. Yırtıcı hayvan leopar kanvas tablo, orijinal fotoğrafa özel teknikler ve efektler katılarak ortaya çıkmıştır.

Kara Kedi Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Mekanınızı kara kedi kanvas tablo ile bambaşka bir havaya sokun. Herkes kara kediden uzak dururken siz bu sanatsal kanvas tablo ile ona bağlanacaksınız. Kara kedi kanvas tablo, o kadar gerçekçi ki emin olun siz de çok şaşıracaksınız!

Fayton Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Mekanınızı yağlı boya hissi veren fayton kanvas tablo ile süsleyin. Faytonların eskilerde kalmasına rağmen o günleri hatırlatan bu sanatsal fayton kanvas tablo ile hem sevineceksiniz hem de sevindireceksiniz.

Dolunay Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Mekanınıza dolunay kanvas tablo ile gizemli bir hava katın. Herkes dolunay etkilerini konuşurken siz bu muhteşem dolunay kanvas tablonun etkisinde kalacaksınız. Dolunay kanvas tablo, orijinal fotoğrafa özel teknikler ve efektler katılarak ortaya çıkmıştır.

Rüzgar Gülleri Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Yağlı boya ile yapılmış havası veren bu muhteşem rüzgar gülleri kanvas tablo ile dekorasyonunuzu tamamlayın. Yüksek çözünürlüğe sahip bu rüzgar gülleri kanvas tablo ile doğanın muazzam görüntüsünü mekanınıza Lavi Tasarım farkıyla taşıyoruz.

-20%
deniz iskele Egzotik Kanvas Tablo
Kapat

Deniz İskele Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Yağlı boya ile elle yapılmış kalitede basılan deniz iskele kanvas tablo ile dekorasyonunuzu tamamlayın. Doğanın muazzam görüntüsünü, sanatsal estetikle ve bakış açısıyla yorumlayarak deniz iskele kanvas tablo’yu sizlerle buluşturduk.

-20%
köy kapısı Sanatsal Yağlı Boya Efekti
Kapat

Köy Kapısı Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Köylerimizin o sıcaklığını tam olarak yansıtamasa da en azından hatırlatan köy kapısı kanvas tabloyu Lavi Tasarım olarak yorumladık ve sizlerin beğenisine sunduk. Burnunda köy özlemi tüten tüm müşterilerimiz için özel tekniklerle ve emekle oluşturduk.

-20%
su kabağı Doğa Görüntüsü
Kapat

Su Kabağı Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Dekorasyonunuza capcanlı renkleri ve sımsıcak görüntüsüyle enerji verecek su kabağı kanvas tabloyu sizler için tasarladık. Onu duvarda gördüğünüzde sadece bakmakla kalmayacaksınız, dokunmak isteyeceksiniz. Kanvas tablolarımıza güvenle dokunabilirsiniz.

-20%
gün batımı tablo
Kapat

Gün Batımı Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Güneşin battığı anı bir ağaçla birlikte kullanarak yorumladığımız sanatsal gün batımı kanvas tabloya duvarınızda yer açın. Unutmayın, her batan gün doğacak yeni günün habercisidir. Gün batımı tablonuz Lavi Tasarım’ın tasarımcıları tarafından oluşturulmuştur.

-20%
kırmızı yapraklı Muhteşem Orman Resmi
Kapat

Kırmızı Yapraklı Ağaçlar Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Ormanlarımızın muhteşem görüntülerinden olan kırmızı yapraklı ağaçların fotoğrafını Lavi Tasarım olarak sizin için yorumladık. Özel teknikler kullanarak oluşturduğumuz kırmızı yapraklı ağaçlar kanvas tablo dekorunuzun bir parçası olmaya artık hazır.

-20%
harabe ev Yıkık Fotoğraf
Kapat

Harabe Ev Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Yağlı boya ile elle yapılmış hissi veren harabe ev kanvas tablo ile dekorasyonunuzu tamamlayın. Tablo, her ne kadar yıkılmışlığı anlatsa da tasarımcılarımızın üzerinde uyguladığı tekniklerle tekrar canlanarak sanatsal bir kanvas tablo olarak ortaya çıkmıştır.

Pusudaki Leopar Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Pusudaki leopar kanvas tablo ile mekanınıza bambaşka bir hava katın. Vahşi hayvanlardan leopar artık sizin için o kadar korkutucu olmayacak. Tasarımcılarımızın emeği ile ortaya çıkan pusudaki leopar kanvas tablo duvarınızdaki yerini almaya hazır.