Lavi Tasarım Müşteri Yardım Sayfası

lavi tasarım kalite sözü

Lavi Tasarım olarak; gün geçtikçe genişleyen ürün yelpazemizdeki ürünleri, en iyi kalite ve en uygun fiyatla sizlere sunmaya çalışmaktayız.

Tüm departman çalışanlarımız ürünleri geliştirme, yeni ürün araştırma, üretim ve kontrol aşamalarında özveriyle çalışmaktadırlar. Bu şekilde hem yüksek Lavi Tasarım kalite standartlarımıza hem de yasal koşullara uygun ürünlerimizi sizlere sunabilmek için devamlı bir uğraş içerisindeyiz. Bu amaçla hazırladığımız Müşteri Yardım Sayfası ‘nı inceleyerek aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Hiçbir Lavi Tasarım ürünü, sağlığınıza zarar verebilecek zararlı maddeler içermez. Ürünlerimizin üretim aşamalarını kontrol ediyor ve içeriklerinde yer alan malzemeleri kendimiz seçiyoruz. Kendimiz ve ailemiz için kullanmayacağımız hiçbir ürünü sadece satmak için bulundurmuyoruz. Daha iyi anlamak için lütfen “Hakkımızda” sayfasını ziyaret ediniz.

Farklı olmak için çıktığımız bu yolda, yoğun geliştirme süreçlerinden geçtikten sonra sizlere Lavi Tasarım kalitesini, farkını ve beğeni garantisini sunuyoruz.

Lavi Tasarım`dan yaptığınız her alışverişte, aldığınız ürünlerin görselleriyle aynı ve açıklamalarında belirtildiği gibi olacağına her daim güvenebilirsiniz.

Geniş bilgi için Müşteri Yardım Sayfası ‘nı ve Sıkça Sorulan Sorular Sayfası‘nı ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

lavi tasarım gizlilik ve güvenlik

Lavi Tasarım, üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep edebilmektedir. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, Lavi Tasarım ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Geniş bilgi için Müşteri Yardım Sayfası ‘nı ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Siz ziyaretçilerimizin bize olan güveninizi biliyoruz; bu nedenle Lavi Tasarım olarak kişisel bilgilerinizi yetkisiz kişilerin erişiminden korumak için özen göstermekte ve en yüksek güvenlik standartlarını kullanmaktayız. Bir şekilde bize sunduğunuz kişisel bilgileriniz, Lavi Tasarım tarafından çeşitli güvenlik sistemleri ile korunur ve korunmaya devam edecektir. Bu durum, bilgilerinizin hem aktarımı hem de sunucularımız üzerinde kayıt edilmesi esnasında geçerlidir.

Bilgilerinizin Toplanması ve Kullanılması

Sitemizi (www.lavitasarim.com) kullanırken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği bizler için de çok önemlidir. Müşteri Yardım Sayfası ‘nda belirttiğimiz gibi üye olurken ve alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz (e-posta adresleri, telefon numaraları, teslimat/fatura adresleri, vb.) hiçbir şekilde satılmamakta veya kesinlikle başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır.

Siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde verebilmeniz, aynı bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalmamanız için bilgileriniz size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler siparişlerinizle ilgili haberlerin size hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılmaktadır. Geniş bilgi için Müşteri Yardım Sayfası ‘nı ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Ayrıca üyelerimize ait bazı bilgileri yasal hükümlere uygun şekilde bazen kendi kampanya, promosyon duyurularımızı bildirmek amacıyla kullanmaktayız. İsterseniz iletişim formunu kullanarak bilgilerinizin bu şekilde kullanılmaması için iptal işlemi başlatabilirsiniz.

Bilgilerin Saklanması ve Sorumluluğu

Lavi Tasarım, üyelerinin bilgilerini özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak görerek bilgilerin tamamının veya herhangi bir kısmının ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, bilgilerin, www.lavitasarim.com ‘a ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda zarar görmesi veya üçüncü şahısların eline geçmesi durumunda, Lavi Tasarım’ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. Geniş bilgi için Müşteri Yardım Sayfası’nı ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Alışverişleriniz ödeme istemimiz ile %100 güvenlidir. Veri aktarımında 256 bit şifreleme ile birlikte SSL (Secure Socket Layer) güvenlik protokolü kullanılmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, sistemimize kayıt edilmemekte ve site yöneticileri dahil herhangi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenememektedir. Alışveriş sepetinizi onayladıktan sonraki tüm işlemler, sizin ile çalışmakta olduğumuz banka arasında 256 bit güvenlik sertifikası ile şifrelenmiş elektronik ortamda gerçekleşmektedir. Geniş bilgi için Müşteri Yardım Sayfası ‘nı ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Kişisel Bilgilerinizin Kontrolü

Lavi Tasarım‘a üye olurken ve alışveriş yaparken verdiğiniz bilgilerinizi “Hesabım” menüsünde görebilir, değiştirebilir ve silebilirsiniz. Şifrenizi hatırlamamanız durumunda “Üye Girişi” bölümündeki “Şifremi Unuttum” bağlantısını kullanabilirsiniz. Devam eden adımları takip ederek sisteme tekrar giriş yapabilirsiniz.

lavi tasarım sözleşme

1. Taraflar

1.1. www.lavitasarim.com internet sitesinin faaliyetlerini yürüten Lavi Tasarım

1.2. www.lavitasarim.com internet sitesine üye olan internet kullanıcısı (“Üye”)

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu sözleşmenin konusu Lavi Tasarım’ın sahip olduğu internet sitesi www.lavitasarim.com‘dan üyenin faydalanma şartlarının belirlenmesidir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, www.lavitasarim.com internet sitesine üye olurken verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin kanunlar önünde doğru olduğunu, Lavi Tasarım’ın bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini beyan ve taahhüt eder.

3.2. Üye, Lavi Tasarım tarafından kendisine verilmiş olan şifreyi başka kişi ya da kuruluşlara veremez, üyenin söz konusu şifreyi kullanma hakkı bizzat kendisine aittir. Bu sebeple doğabilecek tüm sorumluluk ile üçüncü kişiler veya yetkili merciler tarafından Lavi Tasarım’a karşı ileri sürülebilecek tüm iddia ve taleplere karşı, Lavi Tasarım’ın söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

3.3. Üye www.lavitasarim.com internet sitesini kullanırken yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran üyeyi bağlayacaktır.

3.4. Üye, www.lavitasarim.com internet sitesini hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanamaz. Ayrıca, üye başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyetlerde (spam, virüs, truva atı, vb.) ve işlemlerde bulunamaz.

3.5. www.lavitasarim.com internet sitesinde üyeler tarafından beyan edilen, yazılan, kullanılan fikir ve düşünceler, tamamen üyelerin kendi kişisel görüşleridir ve görüş sahibini bağlar. Bu görüş ve düşüncelerin Lavi Tasarım’la hiçbir ilgi ve bağlantısı yoktur. Lavi Tasarım’ın üyenin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan ve üçüncü kişilerin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üyenin uğrayabileceği zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

3.6. Lavi Tasarım, üye verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından ve üye yazılım ve verilerine gelebilecek zararlardan dolayı sorumlu olmayacaktır. Üye, www.lavitasarim.com internet sitesinin kullanılmasından dolayı uğrayabileceği herhangi bir zarar yüzünden Lavi Tasarım’dan tazminat talep etmemeyi peşinen kabul etmiştir.

3.7. Üye, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmamayı veya bunları kullanmamayı kabul etmiştir. Aksi takdirde, bundan doğacak hukuki ve cezai sorumluluklar tamamen üyeye aittir.

3.8. İşbu üyelik sözleşmesi içerisinde sayılan maddelerden bir ya da birkaçını ihlal eden üye işbu ihlal nedeniyle cezai ve hukuki olarak şahsen sorumlu olup, Lavi Tasarım’ı bu ihlallerin hukuki ve cezai sonuçlarından ari tutacaktır. Ayrıca; işbu ihlal nedeniyle, olayın hukuk alanına intikal ettirilmesi halinde, Lavi Tasarım’ın üyeye karşı üyelik sözleşmesine uyulmamasından dolayı tazminat talebinde bulunma hakkı saklıdır.

3.9. Lavi Tasarım’ın her zaman tek taraflı olarak gerektiğinde üyenin üyeliğini silme, müşteriye ait dosya, belge ve bilgileri silme hakkı vardır. Üye işbu tasarrufu önceden kabul eder. Bu durumda, Lavi Tasarım’ın hiçbir sorumluluğu yoktur.

3.10. www.lavitasarim.com internet sitesi yazılım ve tasarımı Lavi Tasarım mülkiyetinde olup, bunlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bunlar üye tarafından izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez. Bu web sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

3.11. Lavi Tasarım tarafından www.lavitasarim.com internet sitesinin iyileştirilmesi, geliştirilmesine yönelik olarak ve/veya yasal mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullanılan İnternet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir.

3.12. Lavi Tasarım, üyenin kişisel bilgilerini yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya Lavi Tasarım’a tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) Lavi Tasarım ve Lavi Tasarım web sitesi ailesinin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

3.13. Lavi Tasarım, kullanıcılarına daha iyi hizmet sunmak, ürünlerini ve hizmetlerini iyileştirmek, sitenin kullanımını kolaylaştırmak için kullanımını kullanıcılarının özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda üyelerin kişisel bilgilerini kullanabilir. Lavi Tasarım, üyenin  www.lavitasarim.com internet sitesi üzerinde yaptığı hareketlerin kaydını bulundurma hakkını saklı tutar.

3.14. Lavi Tasarım’a üye olan kişi, yürürlükte bulunan ve/veya yürürlüğe alınacak uygulamalar kapsamında Lavi Tasarım iştiraki olan tüm şirketler tarafından kendisine ürün ve hizmet tanıtımları, reklamlar, kampanyalar, avantajlar, anketler ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları sunulmasına izin verdiğini beyan ve kabul eder. Üye, Lavi Tasarım’a üye olurken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, Lavi Tasarım iştiraki olan tüm şirketler ile paylaşılmasına, Lavi Tasarım iştiraki olan tüm şirketler tarafından kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder.

Üye aksini bildirmediği sürece üyeliği sona erdiğinde de verilerin toplanmasına, Lavi Tasarım iştiraki olan tüm şirketler ile paylaşılmasına, Lavi Tasarım iştiraki olan tüm şirketler tarafından kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Üye aksini bildirmediği sürece Lavi Tasarım iştiraki olan tüm şirketlerin kendisi ile internet, telefon, SMS, vb. iletişim kanalları kullanarak irtibata geçmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Üye yukarıda bahsi geçen bilgilerin toplanması, paylaşılması, kullanılması, arşivlenmesi ve kendisine erişilmesi nedeniyle doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet, velhasıl herhangi bir zarara uğradığı konusunda talepte bulunmayacağını ve Lavi Tasarım iştiraki olan şirketleri sorumlu tutmayacağını beyan ve kabul eder. Üye veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse, bu talebini Lavi Tasarım’ın müşteri hizmetlerine iletebilir.

3.15. Lavi Tasarım web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda üye Lavi Tasarım web sitesine girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

3.16. Lavi Tasarım, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme veya Lavi Tasarım web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar.

3.17. Lavi Tasarım, üyelik sözleşmesinin koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm üyeler bakımından hüküm ifade edecektir.

3.18. Taraflar, Lavi Tasarım’a ait tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak, HUMK madde 287′ye uygun şekilde esas alınacağını ve söz konusu kayıtların bir delil sözleşmesi teşkil ettiği hususunu kabul ve beyan eder.

3.19. Lavi Tasarım, iş bu üyelik sözleşmesi uyarınca, üyelerinin kendisinde kayıtlı elektronik posta adreslerine bilgilendirme mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS’leri gönderme yetkisine sahip olmakla beraber, üye işbu üyelik sözleşmesini onaylamasıyla beraber bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresine ve bilgilendirme SMS’lerinin cep telefonuna gönderilmesini kabul etmiş sayılacaktır.

4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Lavi Tasarım tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Lavi Tasarım üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

5. İhtilafların Halli

İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflarda Bursa Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

6. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.

lavi tasarım memnuniyet garantisi

Lavi Tasarım ürünlerinin arkasında; her bir ürün için büyük bir özveri ile çalışan, konusunda uzman bir ekip yer almaktadır.

Ürünlerimizi ortaya çıkarırken; sizin görüş ve değerlendirmelerinizi alıyor, uzun ve yorucu araştırmalar yapıyor ve ürünün istenen kalitede çıkması için pek çok kalite testinden geçirerek gururla beğeninize sunuyoruz.

Bunlara rağmen, bir Lavi Tasarım ürünü beklentinizi karşılamaz veya sizi mutlu etmez ise ürünümüzü koşulsuz olarak iade edebilirsiniz. Geniş bilgi için Müşteri Yardım Sayfası ‘nı ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

İade Süreci

Lavi Tasarım, ürünleri siz değerli müşterilerimize göndermeden önce detaylı olarak kontrol ve azami gayret sarf ederek size böyle bir süreç yaşatmamayı kendisine prensip edinmiştir.

Ancak yine de internet sitemizden almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra varsa hediye olarak verilen kampanyalı, promosyonlu ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren 30 gün içerisinde faturanız ile birlikte memnuniyet garantisi kapsamında iade edebilirsiniz.

Bu süre, ürün sayfalarında ayrıca özel bir zaman belirtilmediği müddetçe geçerlidir.

İade talebinde bulunduğunuz ürünler, Müşteri Yardım Sayfası ‘nda belirtilen bilgiler dahilinde ilgili birimimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir.

İade etmek istediğiniz ürünü bize geri yollamadan önce sitemizde bulunan iletişim bölümünde yer alan formu kullanarak mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Bu işlemden sonra destek ekibimiz sizinle irtibata geçecek ve prosedür başlayacaktır.

İade etmek istediğiniz ürünler iade şartlarına uygun ise para iadeniz, sitemizden alışveriş yaparken kullandığımız kredi kartınıza 10 gün içerisinde yapılacaktır. Geniş bilgi için Müşteri Yardım Sayfası ‘nı ve Sıkça Sorulan Sorular Sayfası‘nı ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

lavi sss faq
Sıkça Sorulan Sorular sayfasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz