Gerçek Kanvas Tablolar ve Kaliteli Tasarım Ürünleri

Dekoratif Tablo Modelleri

Lavi Tasarım olarak benzeri olmayan, elle yapılmış güzellikte dekoratif sanatsal kanvas tabloları sizlerle buluşturmaktayız. Sergilediğimiz gerçek kanvas tabloları uzun araştırmalar sonucunda seçmekteyiz. Özel teknikler kullanarak tasarlanan kanvas tablolarımız, yüksek çözünürlükte pamuk kumaşlara basılmakta olup, orijinal fotoğraflara sanatsal efektler katılarak oluşturulmaktadır.

Farklı Hediyelik Ürünler

SoloTürk kanvas tablolar, Türk Yıldızları kanvas tablolar, Vosvos kanvas tablolar ve sizi mutlu edecek farklı tasarım ürünleri sizler için üretmekteyiz. “Kanvas tablo nereden alınır” ve “farklı hediyelik eşyalar nereden alınır” sorularına cevap olmaya çalışmaktayız. Mekanınızı tasarlamak istediğinizde ilk bakacağınız, dekorasyon alanında farklı tasarımları bulabileceğiniz ve farklı hediye arayanların tek internet sitesi “www.lavitasarim.com

1–12 / 53 sonuç gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster
Görünüm 9 24 36
aston martin Hediyelik
Kapat

Aston Martin Kanvas Tablo

 90,00

Spor otomobil severleri düşünerek tasarladığımız serinin ilk tablosu aston martin kanvas tablo huzurlarınızda. Özel teknikler kullanarak sanatsal kanvas tablo özelliği kazandırdığımız aston martin kanvas tablo için duvarınızda yer açın.

Yeni
atatürk silüeti kadife sticker
Kapat

Atatürk Silüeti Kadife Duvar Sticker

 49,00

Lavi Tasarım olarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün silüetini Atatürk Silüeti Kadife Sticker ile mekânınıza taşımanın mutluluğu içerisindeyiz. Ona ne kadar çok teşekkür etsek te yaptıklarının karşılığını hiçbir zaman ödeyemeyiz.

Beşiktaş Taraftarı Kanvas Tablo

 90,00

Beşiktaş taraftarı için özel tasarladığımız beşiktaş taraftarı kanvas tablo’da, armayı ve kartalı kullanarak sanatsal bir kanvas tablo ortaya çıkardık. Beşiktaş taraftarı kanvas tablo, beşiktaş taraftarının baş ucundaki yere talip!

Yeni
atlar kanvas tablo
Kapat

Beyaz Atlar Kanvas Tablo

 90,00

Beyaz Atlar Kanvas Tablo’nun yağlı boya hissi veren görüntüsü ile yaşam alanlarınıza sanatsal hava katmaya hazır mısınız? Lavi Tasarım tarafından fotoğrafa özel teknikler katarak oluşturulan Beyaz Atlar Kanvas Tablo, dekorasyonunuza değer katmak için hazır.

Yeni
beyaz bengal kaplanı
Kapat

Beyaz Bengal Kaplanı Kanvas Tablo

 119,00

Muhteşem görünüşleriyle kendilerine hayran bırakan bu canlılar karizmalarıyla kedigillerin belki de en çok göze batanı! Lavi Tasarım olarak bizde bu canlıya karizmasının hakkını vermek istedik ve Beyaz Bengal Kaplanı Kanvas Tablo’yu ortaya çıkardık.

Yeni
beyaz kaplan
Kapat

Beyaz Kaplan Kanvas Tablo

 119,00

Beyazlığı ile kendisini sevdiren, asil duruşu ile kendisine hayran bırakan bu muhteşem canlıya, Feng Shui serimizde yer vermemek imkansızdı. Beyaz Kaplan Kanvas Tablo, tüm ihtişamıyla duvarlarınızdaki yerini almak için hazır…

Yeni
beyaz vosvos tablo
Kapat

Beyaz Vosvos Kanvas Tablo

 90,00

Eski, yeni farketmez! Bu arabanın otomobil severler arasında her zaman ayrı bir yeri vardır. Vosvos’un o sevimli halini gören herkesin bu volkswagen araçlara bayıldığını biliyor ve Lavi Tasarım olarak bu beyaz vosvos tablo’yu sizinle buluşturuyoruz.

Yeni
bodrum papatyası anneler günü hediyesi
Kapat

Bodrum Papatyası Kanvas Tablo

 90,00

Papatyagiller familyasından bir çiçek olan bodrum papatyası, doğanın muhteşem bir hediyesi. Ege ve Akdeniz kıyılarının o enfes havasını evlerinize getirmenin en kolay yolu, bembeyaz ve saf haliyle Bodrum Papatyası Kanvas Tablo’nun duvarlarınızı süslemesidir.

-20%
deniz iskele Egzotik Kanvas Tablo
Kapat

Deniz İskele Kanvas Tablo

 110,00  90,00

Yağlı boya ile elle yapılmış kalitede basılan deniz iskele kanvas tablo ile dekorasyonunuzu tamamlayın. Doğanın muazzam görüntüsünü, sanatsal estetikle ve bakış açısıyla yorumlayarak deniz iskele kanvas tablo’yu sizlerle buluşturduk.

Yeni
doğum günü anı panosu ve tablosu
Kapat

Doğum Günü Anı Panosu ve Tablosu

 75,00

Hayatımıza değer veren biricik varlığımıza ait doğum günü bilgileri, ilk “anne, baba” dediği tarih, ilk kelimeleri, ilk adımı, sevdiği şeyler ve yaş günleri hatıraları gibi ona ait bilgilerin unutulmaması için Doğum Günü Anı Panosu ve Tablosu huzurlarınızda.

Dolunay Kanvas Tablo

 110,00  90,00

Mekanınıza dolunay kanvas tablo ile gizemli bir hava katın. Herkes dolunay etkilerini konuşurken siz bu muhteşem dolunay kanvas tablonun etkisinde kalacaksınız. Dolunay kanvas tablo, orijinal fotoğrafa özel teknikler ve efektler katılarak ortaya çıkmıştır.

Yeni
ejderha dragon head
Kapat

Ejderha Başı Kanvas Tablo

 119,00

Ortamınıza bambaşka hava katacak bu Ejderha Başı Kanvas Tablo ile mekânınıza hem Feng Shui anlayışını taşıyacaksınız hem de katacağı sanatsal hava ile huzur bulacaksınız. Feng Shui ile ilgili daha geniş bilgiyi blog sayfamızdan edinebilirsiniz.