353 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster
Görünüm 9 24 36

Afrikalı Kadın Kanvas Tablo

 139,90  69,90

Atatürk Kanvas Tablo

 109,90  69,90

Galileo 60 Duvar Saati

Meşe
Ceviz
Siyah
 1.699,00  1.099,00

Atatürk Cephede Kanvas Tablo

 109,90  69,90

Estilo 60 Duvar Saati

 1.399,00  899,00

Plato 50 Masa Saati

Meşe
Ceviz
Siyah
 1.599,00  1.099,00

Altoge Rustik Ahşap Avize

 129,90  119,90

Amerika Antilobu Kanvas Tablo

 129,90  59,90

EV DEKORASYON FİKİRLERİ İÇİN ÖZGÜN TASARIM ÜRÜNLERİ

Ev dekorasyon fikirleri konusunda araştırma yapanların nihayetinde geldikleri en doğru yer olan Lavi Tasarım’a hoş geldiniz.

Sanatsal Kanvas Tablo’dan 3 Boyutlu Rölyef Tablo’lara, Kadife Duvar Sticker’ından 3 Boyutlu Metal Dekorasyon Ürünleri’ne; Çerçeveli Ahşap Tablo ve Ahşap Dekorasyon Ürünleri’nden Masa ve Duvar Saatleri’ne en iyi ev dekorasyon ürünleri sadece Lavi Tasarım’da!

EV DEKORASYON ÜRÜNLERİ

Lavi Tasarım; ev dekorasyonu yaptırmak isteyenlerin, en iyi dekorasyon ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin ve yaratıcı ev dekorasyon fikirleri arayanların hem fikir oldukları tek adres olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Sahip olduğu profesyonel bakış açısı sayesinde ortaya çıkardığı tüm ev dekorasyon aksesuarları modelleri en iyi işçiliğe sahip olup yüksek kalite şartlarını sağlamaktadır.

Ev ve duvar dekorasyon ürünleri konusunda bilinçli hareket eden Lavi Tasarım, son moda farklı tasarım dekorasyon ürünlerini sizler için üretmektedir.

Lavi Tasarım ev dekorasyon aksesuarları ile pratik ev dekorasyon fikirleri ve ucuz dekorasyon fikirleri konularına çözümler bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun ucuz ev aksesuarları sayesinde de ucuz ev dekorasyonu yapabilirsiniz.

Ev dekorasyon ürünleri online satış yapan birçok yer olmasına rağmen ev aksesuar siteleri ve ev dekorasyon siteleri arasında farklı çizgisiyle göze çarpan lavitasarim.com, kendisine özgü tasarımlarıyla ev dekorasyon mağazaları arasında da farkını ortaya koymaktadır.

KANVAS TABLOLAR

Kanvas Tablo, iç dekorasyon alanında uygulanabilirliği en hızlı ve en ucuz dekorasyon ürünü olarak kullanılmaktadır. Ancak bu yanlış anlaşılmamalı, modern kanvas tablolar seçilirken her zaman bilinçli olunmalıdır.

Bu bilinçle hareket eden Lavi Tasarım, kanvas tablo alanında çığır açarak en iyi kanvas tablo üretimini yapmaktadır. Lavi Tasarım, kendine özgü kanvas tablo yapımı ile ürettiği tablo modellerini Sanatsal Kanvas Tablo olarak adlandırmaktadır.

Kanvas tablo satın almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken en önemli konu, çözünürlük ve kullanım ömrüdür.

Lavi Tasarım, kanvas tablo baskısı alanında belirlediği standartları ile kanvas tablo resimlerini sadece yüksek çözünürlüklü görsellerden seçmektedir. Ve kullandığı orijinal boya ve sanatsal bez ile uzun yıllar kullanım garantisi vermektedir.

Kanvas tablo yaptırmak, ünlü ressamların tablolarını satın almak, kişiye özel kanvas tablo ve ofis için tablo siparişi vermek isteyenler artık tek adreste buluşuyor. lavitasarim.com salon için büyük tablolar arayanların, canvas tablo nereden alınır ve en iyi kanvas tablo nerede sorularına cevap arayanların buluştukları en iyi kanvas tablo sitesidir.

RÖLYEF TABLOLAR

Rölyef çeşitleri içerisinde en çok bilineni kuşkusuz Kağıt Rölyef Tablo’dur. Ve farklı duvar dekorasyon örnekleri arayanlara en çok tavsiye edilen duvar aksesuarları arasında yerini almaktadır.

Lavi Tasarım, sahip olduğu profesyonel bakış açısı sayesinde ortaya çıkardığı tüm kağıt rölyef tablolar en iyi işçiliğe sahip olup yüksek kalite şartlarını sağlamaktadır.

Lavi Tasarım ekibi, duvar dekorasyonuna 3. boyutu katan kağıt rölyef tabloları üretirken her zaman bu bilinçle hareket etmektedir.

Mekanlarınız birbirinden şahane kağıt rölyef tablo modelleri sayesinde büyüleyici bir atmosfere kavuşmaktadır. Bu sebepten dolayı Lavi Tasarım kağıt rölyef tabloları, en iyi sanatçıların ellerinde özenle hazırlanmaktadır.

Kağıt rölyef tablo örnekleri olarak ilk akla gelen rölyef tablolar esmaül hüsna, rölyef tablo manzara, rölyef tablo kaplumbağa terbiyecisi gibi modellerdir. Lavi Tasarım rölyef tablolar, en iyi kağıt rölyef tablo malzemeleri ve rölyef tablo çerçevesi kullanılarak hazırlanmaktadır.

ÖZGÜN TASARIM ÜRÜNLERİ

Lavi Tasarım, oluşturmaya çalıştığı konsept ile yaşamın her alanında tasarıma dair izler olduğunu göstermeye çalışmaktadır.

Konu ile ilgili ele aldığımız yazılarımıza lavitasarim.com/ozgun-blog-sayfasi linkinde yer alan blog sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu anlayışla hareket eden Lavi Tasarım, en özgün tasarım ürünleri hakkında birçok inceleme yapmaktadır. Devamında yapılan AR-GE çalışmaları neticesinde ise ortamlarınızı değiştiren mükemmel tasarım ürünlerini sizlere sunmaktadır.

Sanatsal tasarım ürünleri ile tüm dünyaya hizmet veren Lavi Tasarım, farklı tasarım ürünleri bulunan mağazasının çeşitliliğini her geçen gün arttırmaktadır.

Lavi Tasarım mağazası şu an için sanatsal tablolar, el yapımı tasarım ürünler, el yapımı hediyeler, ofis tasarım ürünleri, duvar çıkartmaları, üç boyutlu metal sanat dekorasyon ürünleri ile özel tasarım masa ve duvar saatlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Önümüzdeki süreçte ise mağazamızda ahşap dekoratif ürünler, ahşap duvar dekorasyon ürünleri, tasarım ahşap ürünler, ahşap dekoratif objeler, masif ahşap tablo, retro ahşap tablo, eskitme ahşap tablolar, kişiye özel ahşap tablo gibi birçok ahşap aksesuar modelleri yer alacaktır.