Kaliteli Tasarım Ürünleri Mağazası

Benzeri olmayan ve neredeyse elle yapılmış güzellikte olan farklı tasarım sanatsal kanvas tabloları sizler için üretmekteyiz. Sergileyeceğimiz gerçek kanvas tabloları uzun araştırmalar sonucunda seçmekteyiz. Özel teknikler kullanarak tasarlanan kanvas tablolarımız, yüksek çözünürlükte pamuk kumaşlara basılmakta olup, orijinal fotoğraflara sanatsal efektler katılarak oluşturulmaktadır.

Solo Türk kanvas tablolar, Türk Yıldızları kanvas tablolar, Vosvos kanvas tablolar ve sizi mutlu edecek farklı tasarım ürünleri sizler için üretiyoruz. Kanvas tablo nereden alınır, farklı hediyelik eşyalar nereden alınır gibi sorularınıza da böylece cevap veriyoruz! Mekanınızı tasarlamak istediğinizde ilk bakacağınız, dekorasyon alanında farklı tasarımları bulabileceğiniz tek internet sitesi “www.lavitasarim.com

1–12 / 39 sonuç gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster
Görünüm 9 24 36
-20%
aston martin Hediyelik
Kapat

Aston Martin Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Spor otomobil severleri düşünerek tasarladığımız serinin ilk tablosu aston martin kanvas tablo huzurlarınızda. Özel teknikler kullanarak sanatsal kanvas tablo özelliği kazandırdığımız aston martin kanvas tablo için duvarınızda yer açın.

Beşiktaş Taraftarı Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Beşiktaş taraftarı için özel tasarladığımız beşiktaş taraftarı kanvas tablo’da, armayı ve kartalı kullanarak sanatsal bir kanvas tablo ortaya çıkardık. Beşiktaş taraftarı kanvas tablo, beşiktaş taraftarının baş ucundaki yere talip!

-20%
beyaz vosvos tablo
Kapat

Beyaz Vosvos Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Eski, yeni farketmez! Bu arabanın otomobil severler arasında her zaman ayrı bir yeri vardır. Vosvos’un o sevimli halini gören herkesin bu volkswagen araçlara bayıldığını biliyor ve Lavi Tasarım olarak bu beyaz vosvos tablo’yu sizinle buluşturuyoruz.

-20%
deniz iskele Egzotik Kanvas Tablo
Kapat

Deniz İskele Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Yağlı boya ile elle yapılmış kalitede basılan deniz iskele kanvas tablo ile dekorasyonunuzu tamamlayın. Doğanın muazzam görüntüsünü, sanatsal estetikle ve bakış açısıyla yorumlayarak deniz iskele kanvas tablo’yu sizlerle buluşturduk.

Yeni
doğum günü anı panosu ve tablosu
Kapat

Doğum Günü Anı Panosu ve Tablosu

 75,00 125,00

Hayatımıza değer veren biricik varlığımıza ait doğum günü bilgileri, ilk “anne, baba” dediği tarih, ilk kelimeleri, ilk adımı, sevdiği şeyler ve yaş günleri hatıraları gibi ona ait bilgilerin unutulmaması için Doğum Günü Anı Panosu ve Tablosu huzurlarınızda.

Dolunay Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Mekanınıza dolunay kanvas tablo ile gizemli bir hava katın. Herkes dolunay etkilerini konuşurken siz bu muhteşem dolunay kanvas tablonun etkisinde kalacaksınız. Dolunay kanvas tablo, orijinal fotoğrafa özel teknikler ve efektler katılarak ortaya çıkmıştır.

Fayton Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Mekanınızı yağlı boya hissi veren fayton kanvas tablo ile süsleyin. Faytonların eskilerde kalmasına rağmen o günleri hatırlatan bu sanatsal fayton kanvas tablo ile hem sevineceksiniz hem de sevindireceksiniz.

-20%
gün batımı tablo
Kapat

Gün Batımı Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Güneşin battığı anı bir ağaçla birlikte kullanarak yorumladığımız sanatsal gün batımı kanvas tabloya duvarınızda yer açın. Unutmayın, her batan gün doğacak yeni günün habercisidir. Gün batımı tablonuz Lavi Tasarım’ın tasarımcıları tarafından oluşturulmuştur.

-20%
harabe ev Yıkık Fotoğraf
Kapat

Harabe Ev Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Yağlı boya ile elle yapılmış hissi veren harabe ev kanvas tablo ile dekorasyonunuzu tamamlayın. Tablo, her ne kadar yıkılmışlığı anlatsa da tasarımcılarımızın üzerinde uyguladığı tekniklerle tekrar canlanarak sanatsal bir kanvas tablo olarak ortaya çıkmıştır.

Kara Kedi Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Mekanınızı kara kedi kanvas tablo ile bambaşka bir havaya sokun. Herkes kara kediden uzak dururken siz bu sanatsal kanvas tablo ile ona bağlanacaksınız. Kara kedi kanvas tablo, o kadar gerçekçi ki emin olun siz de çok şaşıracaksınız!

-20%
kırmızı kalp Sevgililer Günü Hediye
Kapat

Kırmızı Kalp Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Sevginizi en güzel şekilde anlatmak ve sevdiğinize ne kadar bağlı olduğunuzu göstermek için yağlı boya tekniği kullanılarak hazırlanan Kırmızı Kalp Kanvas Tablo tam da aradığınız hediye! Lavi Tasarım’dan sizlere; yüksek çözünürlüklü sanatsal kanvas tablo…

-20%
Sanatsal Beetle Fotoğraf vosvos kanvas tablo
Kapat

Kırmızı Vosvos Kanvas Tablo

 90,00 120,00

Yılların eskitemediği volkswagen beetle namı-diğer vosvos hatta kaplumbağa araba fotoğraflarını büyük bir özveriyle sizler için tasarlıyoruz. Kırmızı vosvos kanvas tablo, vosvos severlerin beğendiği fotoğraflar arasından seçilerek sizler için tasarlanmıştır.