Gerçek Kanvas Tablolar ve Farklı Tasarım Ürünleri

Dekoratif Tablo Modelleri

Lavi Tasarım olarak benzeri olmayan, elle yapılmış güzellikte dekoratif sanatsal kanvas tabloları sizlerle buluşturmaktayız. Sergilediğimiz gerçek kanvas tabloları uzun araştırmalar sonucunda seçmekteyiz. Özel teknikler kullanarak tasarlanan kanvas tablolarımız, yüksek çözünürlükte pamuk kumaşlara basılmakta olup, orijinal fotoğraflara sanatsal efektler katılarak oluşturulmaktadır.

Farklı Hediyelik Ürünler

Sanatsal kanvas tablolar, SoloTürk kanvas tablolar, Türk Yıldızları kanvas tablolar, Vosvos kanvas tablolar ve sizi mutlu edecek farklı tasarım ürünleri sizler için üretmekteyiz. “Kanvas Tablo Nereden Alınır” ve “Farklı Hediyelik Eşyalar Nereden Alınır” sorularına cevap olmaya çalışmaktayız. Mekanınızı tasarlamak istediğinizde ilk bakacağınız, dekorasyon alanında farklı tasarımları bulabileceğiniz ve farklı hediye arayanların tek internet sitesi “www.lavitasarim.com

1–12 / 180 sonuç gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster
Görünüm 9 24 36

Afrikalı Kadın Kanvas Tablo

5 üzerinden 5.00 oy aldı
 110,00 428,00
Lavi Tasarım ekibinin uzun çalışmaları sonucunda sizlere bu serinin ilk çalışmasını sunmaktan gurur duyuyoruz. Yarışmalarda ödüllendirilmiş olan bu fotoğrafa Lavi Tasarım yorumu kattık ve ortaya bu mükemmel Afrikalı Kadın Kanvas Tablo çıktı.
Seçenekler

Allı Turna Kanvas Tablo

 110,00 428,00
Göz alıcı rengiyle her daim dikkatleri üzerine çeken Flamingo’nun Anadolu’daki adının Allı Turna olduğunu biliyor muydunuz? Bu muhteşem varlığı yorumladığımız reprodüksiyon Suluboya Flamingo Tablo ile duvarlarınıza ve yaşam alanlarınıza enerji katın.
Seçenekler

Altın ve Siyah Renkli Kadın Kanvas Tablo

5 üzerinden 5.00 oy aldı
 110,00 428,00
Altın ve siyah rengin uyumunu hiç bu kadar mükemmel gördünüz mü? Yüksek çözünürlüklü fotoğrafa uyguladığımız özel tekniklerle ortaya çıkan Altın ve Siyah Renkli Kadın Kanvas Tablo ile evinizi bir nevi sanat merkezine çevirmeyi hedefliyoruz. İstemez misiniz?
Seçenekler

Amerika Antilobu Kanvas Tablo

5 üzerinden 5.00 oy aldı
 110,00 428,00
Bir sanat projesi kapsamında ortaya çıkan bu muhteşem çalışmayı Lavi Tasarım olarak size sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Sanat ve mizahın birleştirilmesiyle oluşturulan illüstrasyon Amerika Antilobu Kanvas Tablo ile ortamlarınıza tarz ve mutluluk katın.
Seçenekler
Yeni
aşk ve sevgi lavi tasarim
Kapat

Aşk ve Sevgi Kanvas Tablo

 110,00 428,00
Muhteşem gece gökyüzü manzarasında buluşan iki sevgiliyi anlatan Aşk ve Sevgi Kanvas Tablo’yu, birbirine koşulsuz ve gerçek sevgi ile bağlı olan çiftler için tasarladık. Hayat boyu içinde gerçek sevgi olan kişiler ile karşılaşmanız dileğiyle…
Seçenekler

Aslan Kanvas Tablo

 110,00 428,00
Hayvan tabloları arasında en çok ona bakılıyor. Bu onun asil duruşundan kaynaklanıyor olsa da Lavi Tasarım ekibinin yadsınamaz bir katkısı elbette var! Mekanlarınıza Aslan Kanvas Tablo ile bambaşka bir hava katıyoruz. Bu teklifi mutlaka değerlendirmelisiniz.
Seçenekler

Aslan Resmi Kanvas Tablo

 110,00 428,00
Farklı tasarım bir aslan tablosu ile karşınızdayız. Kablolarla tasarlanmış bu aslan figürü üzerine uyguladığımız teknikler ile onu daha da etkileyici hale getirdik. Ofisleriniz ve ortamlarınız Aslan Resmi Kanvas Tablo ile artık daha havalı…
Seçenekler

Aston Martin Kanvas Tablo

 110,00 428,00
Spor otomobil severleri düşünerek tasarladığımız serinin ilk tablosu Aston Martin Kanvas Tablo huzurlarınızda. Özel teknikler kullanarak sanatsal kanvas tablo özelliği kazandırdığımız Aston Martin Kanvas Tablo için duvarınızda yer açın.
Seçenekler

At Üstünde Atatürk Rölyef Tablo

 599,90
Kağıt kesme tekniği ile yapılan muhteşem üç boyutlu rölyef tablolar Lavi Tasarım aracılığıyla artık sizlerle. Kaat-ı Sanatı ile yapılmış tamamen el emeği göz nuru At Üstünde Atatürk Rölyef Tablo'nun mekanınızı nasıl değiştirdiğine inanamayacaksınız.
Seçenekler

Ata Binen Atatürk Kanvas Tablo

5 üzerinden 5.00 oy aldı
 110,00 428,00
Lavi Tasarım olarak, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü unutturmamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Uzun emekler sonunda ortaya çıkan, tasarımı özel sanatsal Ata Binen Atatürk Kanvas Tablo ile Atamız mekânlarınıza bir güneş gibi doğacak.
Seçenekler

Atatürk Ankara Kanvas Tablo

5 üzerinden 5.00 oy aldı
 110,00 428,00
Lavi Tasarım olarak, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü unutturmamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Uzun emekler sonunda ortaya çıkan, tasarımı özel sanatsal Atatürk Ankara Kanvas Tablo ile Atamız mekânlarınıza bir güneş gibi doğacak.
Seçenekler

Atatürk At Üstünde Kanvas Tablo

5 üzerinden 5.00 oy aldı
 110,00 428,00
Lavi Tasarım olarak, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü unutturmamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Uzun emekler sonunda ortaya çıkan tasarımı özel sanatsal Atatürk At Üstünde Kanvas Tablo ile Atamız mekânlarınıza bir güneş gibi doğacak.
Seçenekler