Gerçek Kanvas Tablolar ve Kaliteli Tasarım Ürünleri

Dekoratif Tablo Modelleri

Lavi Tasarım olarak benzeri olmayan, elle yapılmış güzellikte dekoratif sanatsal kanvas tabloları sizlerle buluşturmaktayız. Sergilediğimiz gerçek kanvas tabloları uzun araştırmalar sonucunda seçmekteyiz. Özel teknikler kullanarak tasarlanan kanvas tablolarımız, yüksek çözünürlükte pamuk kumaşlara basılmakta olup, orijinal fotoğraflara sanatsal efektler katılarak oluşturulmaktadır.

Farklı Hediyelik Ürünler

Sanatsal kanvas tablolar, SoloTürk kanvas tablolar, Türk Yıldızları kanvas tablolar, Vosvos kanvas tablolar ve sizi mutlu edecek farklı tasarım ürünleri sizler için üretmekteyiz. “Farklı Tasarım Kanvas Tablo Nereden Alınır” ve “Farklı Hediyelik Eşyalar Nereden Alınır” sorularına cevap olmaya çalışmaktayız. Mekanınızı tasarlamak istediğinizde ilk bakacağınız, dekorasyon alanında farklı tasarımları bulabileceğiniz ve farklı hediye arayanların tek internet sitesi “www.lavitasarim.com

1–12 / 73 sonuç gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster
Görünüm 9 24 36
Yeni
afrikalı kadın
Kapat

Afrikalı Kadın Kanvas Tablo

5 üzerinden 5.00 oy aldı
 149,90 499,90

Lavi Tasarım ekibinin uzun çalışmaları sonucunda sizlere bu serinin ilk çalışmasını sunmaktan gurur duyuyoruz. Yarışmalarda ödüllendirilmiş olan bu fotoğrafa Lavi Tasarım yorumu kattık ve ortaya bu mükemmel Afrikalı Kadın Kanvas Tablo çıktı.

Yeni
kadın kanvas tablo lavi
Kapat

Altın ve Siyah Renkli Kadın Kanvas Tablo

5 üzerinden 5.00 oy aldı
 149,90 499,90

Altın ve siyah rengin uyumunu hiç bu kadar mükemmel gördünüz mü? Yüksek çözünürlüklü fotoğrafa uyguladığımız özel tekniklerle ortaya çıkan Altın ve Siyah Renkli Kadın Kanvas Tablo ile evinizi bir nevi sanat merkezine çevirmeyi hedefliyoruz. İstemez misiniz?

aston martin Hediyelik
Kapat

Aston Martin Kanvas Tablo

 139,90 189,90

Spor otomobil severleri düşünerek tasarladığımız serinin ilk tablosu aston martin kanvas tablo huzurlarınızda. Özel teknikler kullanarak sanatsal kanvas tablo özelliği kazandırdığımız aston martin kanvas tablo için duvarınızda yer açın.

Yeni
atatürk silüeti kadife sticker
Kapat

Atatürk Silüeti Kadife Duvar Sticker

5 üzerinden 5.00 oy aldı
 49,90

Lavi Tasarım olarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün silüetini Atatürk Silüeti Kadife Sticker ile mekânınıza taşımanın mutluluğu içerisindeyiz. Ona ne kadar çok teşekkür etsek te yaptıklarının karşılığını hiçbir zaman ödeyemeyiz.

Yeni
ay'da yaşayan astronot kanvas tablo
Kapat

Ay’da Yaşayan Astronot Kanvas Tablo

5 üzerinden 5.00 oy aldı
 149,90 499,90

Dünya’nın uydusu Ay’da bulunan astronotumuz uzay boşluğuna doğru sarkmış! Neden mi? Tek düşüncesi, Lavi Tasarım ekibinin onu fark etmesi! Lavi Tasarım, astronotun çabasını boşa çıkarmadı ve Ay’da Yaşayan Astronot Kanvas Tablo ile teşekkür etti.

Beşiktaş Taraftarı Kanvas Tablo

5 üzerinden 5.00 oy aldı
 139,90 189,90

Beşiktaş taraftarı için özel tasarladığımız beşiktaş taraftarı kanvas tablo’da, armayı ve kartalı kullanarak sanatsal bir kanvas tablo ortaya çıkardık. Beşiktaş taraftarı kanvas tablo, beşiktaş taraftarının baş ucundaki yere talip!

Yeni
atlar kanvas tablo
Kapat

Beyaz Atlar Kanvas Tablo

 139,90 189,90

Beyaz Atlar Kanvas Tablo’nun yağlı boya hissi veren görüntüsü ile yaşam alanlarınıza sanatsal hava katmaya hazır mısınız? Lavi Tasarım tarafından fotoğrafa özel teknikler katarak oluşturulan Beyaz Atlar Kanvas Tablo, dekorasyonunuza değer katmak için hazır.

Beyaz Bengal Kaplanı Kanvas Tablo

 149,90 199,90

Muhteşem görünüşleriyle kendilerine hayran bırakan bu canlılar karizmalarıyla kedigillerin belki de en çok göze batanı! Lavi Tasarım olarak bizde bu canlıya karizmasının hakkını vermek istedik ve Beyaz Bengal Kaplanı Kanvas Tablo’yu ortaya çıkardık.

Beyaz Kaplan Kanvas Tablo

 149,90 199,90

Beyazlığı ile kendisini sevdiren, asil duruşu ile kendisine hayran bırakan bu muhteşem canlıya, Feng Shui serimizde yer vermemek imkansızdı. Beyaz Kaplan Kanvas Tablo, tüm ihtişamıyla duvarlarınızdaki yerini almak için hazır…

Yeni
beyaz vosvos tablo
Kapat

Beyaz Vosvos Kanvas Tablo

5 üzerinden 5.00 oy aldı
 139,90 189,90

Eski, yeni farketmez! Bu arabanın otomobil severler arasında her zaman ayrı bir yeri vardır. Vosvos’un o sevimli halini gören herkesin bu volkswagen araçlara bayıldığını biliyor ve Lavi Tasarım olarak bu beyaz vosvos tablo’yu sizinle buluşturuyoruz.

Yeni
bodrum papatyası anneler günü hediyesi
Kapat

Bodrum Papatyası Kanvas Tablo

5 üzerinden 5.00 oy aldı
 139,90 189,90

Papatyagiller familyasından bir çiçek olan bodrum papatyası, doğanın muhteşem bir hediyesi. Ege ve Akdeniz kıyılarının o enfes havasını evlerinize getirmenin en kolay yolu, bembeyaz ve saf haliyle Bodrum Papatyası Kanvas Tablo’nun duvarlarınızı süslemesidir.

deniz iskele Egzotik Kanvas Tablo
Kapat

Deniz İskele Kanvas Tablo

 139,90 189,90

Yağlı boya ile elle yapılmış kalitede basılan deniz iskele kanvas tablo ile dekorasyonunuzu tamamlayın. Doğanın muazzam görüntüsünü, sanatsal estetikle ve bakış açısıyla yorumlayarak deniz iskele kanvas tablo’yu sizlerle buluşturduk.