ÜRÜN BİLGİLERİ

Lavi Tasarım olarak size, mekanınızı öne çıkaracak kaliteli ürünler sunmaktayız. İşimize sadece “satalım, parasını alalım” bakış açısıyla yaklaşmıyoruz! Bunu her platformda aktarmaya çalışıyoruz. Lavi Tasarım; alışılmışın çok ötesinde ancak özlenen bir konsept oluşturmaya çalışmaktadır. Bu yüzden Lavi Tasarım, mekanlarınıza en uygun ölçüleri araştırma yaparak ve istatistiklere dayanarak belirlemektedir. Ayrıca istediğiniz ölçüler için bizimle irtibat kurarsanız size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Lavi Tasarım’ın oluşturduğu bu farklı ve özgün alışveriş konseptinde yer alan tüm ürünler Kalite Sözümüz’de de bahsettiğimiz gibi kaliteli ve güvenilirdir. Lavi Tasarım, kendi ailesi için kullanmayacağı hiçbir ürünü siz değerli müşterilerine sunmamaktadır.

Lavi Tasarım’da stokta hazır olan ürünler “HIZLI” etiketi ile vurgulanmaktadır. HIZLI etiketli ürünler, siparişiniz onaylandıktan kısa bir süre içerisinde kargoya verilmektedir.

Üzerinde HIZLI etiketi olmayan ürünler ise ürün bilgi sayfasında yer alan açıklamalar dahilindeki sürede adresinize teslim edilmek üzere gönderilmektedir.

ALIŞVERİŞ BİLGİLERİ

Satın aldığınız ürün kargoya verilmeden önce müşteri hizmetlerine iletişim formu aracılığıyla ulaşarak değiştirme talebinde bulunabilirsiniz.

Satın aldığınız ürün kargoya verilmeden önce müşteri hizmetlerine iletişim formu aracılığıyla ulaşarak iptal etme talebinde bulunabilirsiniz.

Ürününüz kargoya verilmiş ise iptal işlemi gerçekleştirilememektedir. Eğer ürünü iade etmek istiyorsanız iade koşullarını inceleyebilirsiniz.

Siparişinizi iptal ettiğinizde ödediğiniz tutar kredi kartınıza ya da hesabınıza geri ödenmektedir. Bu nedenle iptal edilen siparişiniz yeniden aktif edilememektedir. Dilerseniz mağazamızı ziyaret ederek hızlı bir şekilde yeniden sipariş verebilirsiniz.

Sipariş esnasında belirlenen fatura bilgileri, ödeme yapılan kartın sahibi adına düzenlenmesi gerektiğinden ve de siparişiniz oluşturulduktan sonra fatura bilgileriniz Gelir İdaresi Başkanlığı’na iletildiğinden dolayı değiştirilememektedir.

Sipariş esnasında belirlenen fatura bilgileri, ödeme yapılan kartın sahibi adına düzenlenmesi gerektiğinden ve de siparişiniz oluşturulduktan sonra fatura bilgileriniz Gelir İdaresi Başkanlığı’na iletildiğinden dolayı değiştirilememektedir.

Bu nedenle siparişinizi vermeden önce fatura adresinizi kontrol etmeniz gerekmektedir.

ÖDEME BİLGİLERİ

Lavi Tasarım, kredi/banka kartıyla güvenle alışveriş yapabilmeniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanmaktadır.

Lav Tasarım, veri aktarımında 256 bit şifreleme ile birlikte SSL (Secure Socket Layer) güvenlik protokolü kullanmaktadır. Kredi/banka kartı bilgileriniz, sistemimize kayıt edilmez, site yöneticileri dahil herhangi bir üçüncü şahıs tarafından görüntülenemez.

Alışveriş sepetinizi onayladıktan sonraki tüm işlemler, sizin ile çalışmakta olduğumuz banka arasında 256 bit güvenlik sertifikası ile şifrelenmiş elektronik ortamda gerçekleşmektedir. (3D Secure)

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde, şifre ile kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Şu an için bu yöntemi kullanmamaktayız. Ancak, kredi kartı kullanmadan alışveriş yapmak için lütfen iletişim formunu kullanarak irtibat kurunuz.

www.lavitasarim.com’dan vereceğiniz siparişleri kredi kartınızı kullanarak peşin ya da taksitle ödeyebilirsiniz.

Lavi Tasarım, profesyonel ödeme alt yapısı kullanmakta olup çoğu banka ile anlaşması bulunmaktadır. Kullandığınız kredi kartına yapılan taksit sayısı ile ilgili geniş bilgiyi ödeme ekranında bulabilirsiniz.

KARGO VE TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürün sayfalarında yer alan ürüne özel gönderim süreleri haricindeki ürünler, siparişiniz onaylandıktan sonra en fazla 7 iş günü içerisinde gönderilmektedir.

Tüm gönderilerimiz ücretsizdir.

Şu an için anlaşmalı olduğumuz kargo firması UPS Kargo’dur. Türkiye’nin her bölgesine teslimat yapmaktadır ancak bazı özel bölgeler için teslimat günü ya da şekli değişkenlik gösterebilmektedir.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra kargo takip bilgileriniz size e-posta aracılığıyla iletilmektedir. Eğer bu bilgilendirmenin size ulaşmadığını düşünüyorsanız Lavi Tasarım iletişim sayfasında bulunan form ile bize ulaşabilirsiniz.

Siparişiniz onaylandıktan sonra ürününüzün hazırlanır, faturalama işlemleri yapılır ve ardından kargo firmasına teslim edilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra ürünlerinizin teslimat süresi, teslimatın yapılacağı adrese ve kargo firmasının teslimat hızına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Detaylı bilgiyi kargo firmasından alabilirsiniz.

Siparişinizin durumunu “Hesabım – Siparişler” sayfasından takip edebilirsiniz.

Satın aldığınız ürün kargoya verilmeden önce müşteri hizmetlerine iletişim formu aracılığıyla ulaşarak teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz.

Aynı sipariş ile alınan ürünlerin tümü, sipariş esnasında belirttiğiniz teslimat adresine gönderilmektedir. Eğer farklı adreslere gönderilmesini istediğinizi ürünler olacaksa bunlar için ayrı ayrı sipariş oluşturmalısınız.

Lavi Tasarım’dan aldığınız ürünler adresinize teslim edildiğinde kargo incelenmeli ve zarar görmüş paketler teslim alınmayarak kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer kargo şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paket orada açılarak ürünler kontrol edilmeli ve kargonun zarar gördüğü karar verilirse tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra durum iletişim formundan müşteri hizmetlerine bildirilmelidir.

Kargonuz, tarafınızdan teslim alındıktan sonra kargo şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edildiği için teslim esnasında yukarıdaki uyarıları lütfen dikkate alınız.

Yurtdışına gönderim yapmaktayız. Ürün çeşitlerine göre gönderimlerimiz değişmektedir. Yurtdışı siparişleri için lütfen Lavi Tasarım iletişim kanallarından bize ulaşınız.

İADE BİLGİLERİ

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 30 gün içinde Lavi Tasarım’a başvurarak, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra varsa hediye olarak verilen kampanyalı, promosyonlu ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz olması kaydıyla faturanız ile birlikte memnuniyet garantisi kapsamında iade edebilirsiniz.

Bu süre, ürün sayfalarında ayrıca özel bir zaman belirtilmediği müddetçe geçerlidir.

Daha geniş bilgi için lütfen iade şartları sayfamızı ziyaret ediniz.

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra, iade koşullarına uygunluğu incelenmekte ve 2 iş günü içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Ürünler iade şartlarına uygun ise para iadeniz, sitemizden alışveriş yaparken kullandığımız kredi kartınıza 10 gün içerisinde yapılacaktır.

İade edilen ürünlerin kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır.

İsteğiniz üzere yapılan kişiye özel ürünlerin üretimi, tarafınızdan yeterli bilgi alınarak ve imkanlar dahilinde tarafınıza bilgi (ayrıntı, görsel vb.) verilerek yapılmaktadır.

Bu yüzden kişiye özel üretilen ürünlerin iade işlemleri, tarafımızdan kaynaklı yanlış ve eksik yapılması durumları hariç olmak üzere, ne yazık ki yapılamamaktadır.