Gösterilen sonuç sayısı: 8

Görünüm 9 24 36

Masa Saati Modelleri, Fiyatları ve Çeşitleri

Evde, işte, okulda kısacası her yerde zamanı öğrenmek için sıklıkla aradığımız önemli bir araç olan saat, evleri farklı tasarımlarla süsleyen dekoratif bir unsur olabileceği gibi sevdikleriniz için de güzel bir hediye masa saati seçeneği de olabilir. Her mekana uygun masa saati modelleri ve çeşitleri tarzınıza ve bütçenize uygun seçeneklerle Lavi Tasarım’da!

Dikkat Çekici Masa Saati Modelleri

Gün içinde en çok kullanılan eşyaların başında çeşit çeşit modelleri ile saatler gelir. Daha çok evde ya da ofiste çalışma alanlarında kullanılan masa saati de gittikçe önem kazanmaktadır. Masa saati, zamanı göstermesinin yanında, alarm, termometre ve kronometre gibi özellikler de içerebilir. Çalışma masası için önemli eşya olmasının yanında çeşitli modelleri ile dekoratif masa saati hayatınızı düzenlemeye yardım eder.

Masa saati modelleri arasında ahşap ya da metal detaylar içeren ürünlerin yanında dijital saatler de özellikle çalışma masalarında kendine yer bulur. Aydınlatma sisteminin olduğu LED’li masa saati de sık tercih edilen bir saat modelidir. Ayrıca üzerinde isim yazan kişiselleştirilmiş masa üstü saatler ve tasarım ürünler de çok tercih edilen modellerdendir.

Dekoratif Masa Saati Çeşitleri

Masa saati, zamanı verimli kullanmayı sağlamanın yanında dış görünüşü ile dekoratif özellikler de taşır. Ahşap, plastik, metal, cam gibi malzemelerden tasarlanabilen dekoratif masa saati çeşitleri farklı özellikler taşıyabilir. Zamanın yanında takvimi de gösteren bir saatler ofis masa saati olarak kullanıma uygundur.

Dijital masa saati sık kullanılan bir çeşit olsa da nostaljik tasarımlar sevenler için mekanik masa saati, kurma özelliği ile nostaljik tasarım sevenlerin tercih ettiği bir çeşittir. Kendiniz için olduğu kadar mekanik masa saatleri hediye olarak sevdikleriniz için kendilerini özel hissetmelerini sağlar.

Masa saati modern, nostaljik, retro, vintage ve dekoratif çeşitleri ile çalışma masalarınızı süslerken, zamanı kontrol etme fırsatı sunar.

Masa Saati Özellikleri

Masa saati seçerken ihtiyacınız olan ürünün özelliklerini belirlemek en doğru çözüme kavuşmanızı sağlar. Sadece saati kontrol edebileceğiniz bir ürün mü yoksa fonksiyonel özellikleri ile işlevsel bir saat mi tercih edeceğinizi belirlemek gerekir.

Masa saati seçerken dikkat edilen ilk özellik alarm kurulabilmesidir. Çalar saati bulunan bir masa saati evinizde ya da ofisinizde size kolaylık sağlayan kullanım sunar. Ayrıca günün her saati için alarm kurmak ve işleri hatırlatmasını sağlamak iyi fikirdir.

Masa üstü saat için tercih edilen bir başka özellik de ortamın sıcaklığını ölçebilmesidir. Termometreli masa saatleri evde ya da ofiste çalışırken ortamın sıcaklığının ölçerek verimli çalışmaya fırsat tanır.
Kronometreye sahip bir masa saati ise zamanla yarışan ve süre ile çalışan kişilerde performansı artırmaya yardımcı olur. Ayrıca bir masa saatinin sessiz çalışması kişisel verimi düşürmemesi için önemlidir. Çalışması sessiz masa saati, ev veya ofis için gerekli bir üründür.

Masa Saati Fiyatları

Birbirinden farklı özelliklere sahip olan masa saatleri günlük hayatta sık kullanılan eşyaların başında gelir. Masa saati fiyatları sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik gösterir. Kullanılan malzeme, saatin sahip olduğu ekstra özellikler, mekanik yapısı ve kalitesi fiyatları etkiler.

Masa saati fiyatlarını etkileyen bir nokta da saatin markasıdır. Saat tasarım bir ürün ise, el işçiliği ile kaliteli ve şık bir ürün sunuyorsa saatin fiyatı farklılık gösterir. Stil sahibi insanlar kendi tarzını yansıtan tasarım ürünleri tercih ederler.

Klasik masa saatine göre daha fazla özelliği olan dijital saatler termometre ya da takvim gibi özelliklere de sahiptir. Masa üstü saati almaya karar verdiyseniz saatin kullanımı, işlevselliği, dayanıklılığı, tarzı ve fiyatı gibi pek çok koşulu değerlendirerek ihtiyacınıza yönelik bir masa saati seçebilirsiniz.

Masa Saati Nereden Alınır?

Farklı modellerde pek çok çeşidini bulabileceğiniz masa saatlerine ulaşmak için dekorasyon mağazalarını tercih edebilirsiniz. Ancak marka ve ürün seçeneği açısından online alışveriş siteleri sizi istekleriniz ve ihtiyaçlarınız noktasında doğru yönlendirir. Sunduğu ürün seçenekleri ile en doğru kararı vermenize yardım eder.

Masa saatine ihtiyaç duyuyor ve nereden satın alacağınıza karar veremiyorsanız, önce ne istediğinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu belirleyebilirsiniz. Şık bir tarz, sanatçılar tarafından tasarlanmış bir model ve doğal malzemeler ile sağlıklı bir masa saatiniz olsun isterseniz doğru adres olan Lavi Tasarım‘ı tercih edebilirsiniz.

En Güzel Masa Saatleri

En güzel masa saati, baktıkça sevdiklerinizi hatırladığınız, ya da sevdiklerinizin sizi hatırladığı bir saattir. Bu nedenle arkadaşa, eşe, sevgiliye masa saati hediye etmek, birlikte geçirdiğiniz ve geçireceğiniz zamanın hoş bir sembolü olabilir.

Günümüzde bir saatten beklenen pek çok şeyi yapan cep telefonları nedeniyle masa saatleri, görsel tasarım ürünü ve şık bir aksesuar olmaya doğru yönelmiştir. Masa üstü saat seçerken kalite ve sahip olduğu özelliklerin yanında özel olarak tasarlanmış çeşitli tarzda ve mekana uygun bir dekor ürünü olmasına da dikkat edilir.

Bir mekan, modern, klasik, rustik, vintage gibi hangi stile sahip olursa olsun, mekanın ruhunu, içinde yaşayanların tarzını ve kişisel zevkini yansıtan masa saati modelleri herkes için uygundur. Kendi eviniz için olduğu kadar sevdikleriniz için hediyelik masa saati olarak güzel bir tercihtir.

Gün içinde en çok kontrol ettiğimiz, işimiz olmadığında bile öğrenmek istediğimiz zamanı bize gösteren saatler, ev dekorasyon ürünleri içerisinde de vazgeçilmez bir ürünüdür. Geçmişte de masa saatleri, insanların saati sadece kol saati ile öğrenmeleri nedeniyle daha çok dekorasyon amaçlı tasarlanmıştır. Günümüzde ise dekor amaçlı saat kullanımı giderek artmaktadır. Ortaya çıkan akımlar, yeni tarzlar farklı tasarımlara olan ihtiyacı artırmıştır.

Masa saati seçerken odanın ruhuna ters düşmeyen özellik ve renklere sahip ürünleri tercih etmek doğru olacaktır. Masa saati her oda için farklı bir işleve ve tarza sahip olmalıdır. Özellikle salon masa saati modellerini seçerken evdeki mobilyalarla uyumuna ve duvarların rengine dikkat etmeniz gerekiyor. Özenli tasarımı sayesinde masa saati hem sizin için iyi bir seçim hem de sevdikleriniz için özel bir hediye seçimi olacaktır.

Siz de eviniz için Lavi Tasarım masa saati modelleri ve fiyatlarını inceleyebilir, sevdikleriniz için hediyelik masa saati fikirleri edinebilirsiniz. Farklı, dikkat çekici, estetik ve dekoratif masa saati modelleri için hemen Lavi Tasarım masa saati kategorisindeki ürünleri inceleyebilirsiniz.