27 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Ahşap Dekorasyon Ürünleri

Ahşap dekorasyon ürünleri yaşam alanlarının vazgeçilmezidir. Çok yönlü kullanıma sahip ahşap ürünler, günlük kullanımdan hediyelik eşya tercihine kadar geniş bir alanı içerir. Siz de yaşam alanlarınıza benzersiz bir hava katmak üzere ahşap ürünler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Böylece yaşadığınız alanlara doğanın sürdürülebilir etkisini taşıyabilirsiniz. Ahşap ürünler aynı zamanda ev ve iş yerlerine estetik bütünlük katmaya yardımcı olur. Hemen hemen her kültürde iyi hisler uyandıran ahşap dekor ürünleri, son dönemlerin en trend parçaları arasındadır. Yaşam stilinize ve kişisel zevkinize uygun Lavi Tasarım ahşap dekor ürünleri ile siz de hayat kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Ahşap Ürünler Nelerdir?

Ahşap ağırlıklı ev dekorasyonu neredeyse her kullanıcının favorileri arasındadır. Konulduğu alana farklı bir tema getiren ahşap, ev ve yaşam alanlarında estetik duruşu kaçınılmaz kılar. Ahşap ağırlıklı ev dekorasyonu yapma gibi bir düşünceniz varsa kafanızdaki temayı kolayca uygulayabilirsiniz. Ahşap; mutfaktan salona, duvardan çalışma masasına kadar geniş bir kullanım alanı içerir. Kafanızdaki ahşap ev dekorasyon fikirleri için geniş ürün yelpazesini incelemekle işe başlayabilirsiniz.

Dekoratif mumluklar, biblolar, kutular, vazolar ve daha birçok dekorasyon ürünü, evinize doğal bir dokunuş yapmaya yardımcı olur. Doğal ahşaptan yapılan ürünler sayesinde kolayca ahşap tasarımlar oluşturabilir ve yaşam alanlarında fark yaratabilirsiniz. Tarzınızı özgün bir şekilde yansıtırken doğayla olan organik bağınızı güçlendirebilirsiniz. Neredeyse her dekorasyon temasına uyum sağlayan ürünleri seçmek üzere filtreleme teknolojisinden destek alabilirsiniz. Gelişmiş filtreleme fonksiyonu, doğal ahşap dekorasyon ürünleri arasından kolayca seçim yapmaya yardımcı olur.

Ahşap Dekorasyon Ürünleri Çeşitleri

Ahşap tasarımlar oluşturmaya yardımcı olan dekorasyon ürünleri, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ahşap dekorasyon ürün çeşitleri hemen hemen her kullanıcının kendine uygun bir seçenek bulmasını sağlar. Tüm yaşam alanlarında kullanılabilen ahşap tasarım ürünleri hediyelik kullanımdan günlük tercihlere kadar çok yönlülük içerir. Lavi Tasarım kalitesiyle özgünleşen seçkin tasarımlar arasından tercihte bulunarak yaşam alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz.

Ahşap tasarım ürünleri daha doğal bir görüntü isteyen kullanıcıların tercihidir. Örneğin ahşap görünümlü vazo seçenekleri, evin hemen hemen her noktasına uyum sağlayabilir. Ürünleri, ideal bir sergileme ortamı olan salonların yanı sıra balkonlara ve antrelere de koyabilirsiniz. Ahşap görünümlü vazo modelleri arasından kolayca tercih yapmak üzere filtreleme fonksiyonundan destek alabilirsiniz.

Ahşap Mumluk

Ahşap mumluk çeşitleri, obje koleksiyonunun en çok tercih edilen parçaları arasındadır. Bu tip ürünleri yaşam alanlarınızda rahatlıkla kullanabilir ve hoş bir hava elde edebilirsiniz. Üstelik ahşap mumluk çeşitleri, ahşap materyaline uyumlu boyalar kullanılarak boyanabilme özelliğine sahiptir. Ham haliyle de son derece şık duran ahşap mumluk modelleri ortama romantik bir hava katmaya yardımcı olur. Evlerde dekoratif amaçlı kullanılan mumlar, mevcut aydınlatmaya ek ideal bir aydınlatma ürünüdür. Ayrıca ahşap mumluk modelleri daha loş bir ortam isteyenlerin tercihidir. Farklı boyutlara ve stillere sahip 3’lü ahşap mumluk çeşitleri, fonksiyonel kullanımıyla beğeni toplar.

Yemek masalarında kullanılan ahşap şamdan mumluk çeşitlerini üçlü ya da tekli olarak satın alabilirsiniz. 3lü ahşap mumluk modelleri, farklı renk ve tasarım seçenekleriyle dikkat çeker. Salon ve oturma odasında sıra dışı bir görünüm yaratmak üzere farklı tasarımlara sahip mum setleri arasından seçim yapabilirsiniz. Aynı şekilde ahşap şamdan mumluk da en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Yemek masasında kullanılan şamdanlar, romantik akşam yemeklerinin vazgeçilmezidir.

Ahşap Vazo

Ahşap vazo çeşitleri hemen hemen her kullanıcıya hitap edecek niteliktedir. Bilhassa vazolar, evin her köşesine uyum sağlayabilir. Yemek odasında ahşap tahta vazo kullanarak ortamın şıklığını yükseltebilirsiniz. Ahşap tahta vazo üzerine konulan kuru bir lavanta buketi, enfes bir görüntü oluşturabilir. Yemek odalarının yanı sıra salonlarda uzun ahşap vazo kullanılabilir. Uzun ahşap vazo seçkileri, vitrin yanlarına ve cam önlerine koymaya uygun parçalardır. Ahşap büyük vazo modelleri ise iş yeri ve ofis gibi alanların vazgeçilmezidir. Stilinize uygun bir ahşap büyük vazo ile ofiste vintage bir hava elde edebilirsiniz.

Ahşap vazo modelleri, en çok tercih edilen seçkiler arasında yer alır. Ahşap vazo seçeneklerinin geniş ürün yelpazesi, her kullanıcının rahatlıkla seçim yapmasına olanak tanır. Ahşap ev dekorasyon ürünleri arasında bulunan vazolar, yaşam alanlarının tüm ambiyansını baştan aşağıya değiştirme etkisine sahiptir. Doğanın cömertliğini ve saflığını evinize taşırken ahşap vazo modellerinin estetik etkisinden yararlanabilirsiniz.

Evlerde köşe koltuk yanlarına çok yakışan ahşap vazo modelleri farklı tasarım tiplerine sahiptir. Ahşap dekorasyon örnekleri için vazgeçilmez bir stile sahip olan vazolar, yaşam alanlarının enerjisini yükseltmeye yardımcı olur. Stilinizi yansıtan modeli seçtikten sonra onu en sevdiğiniz çiçek ile bütünleştirebilirsiniz. Ahşap vazo modelleri arasından seçimde bulunarak tek dokunuşta dahi şık bir görünüm elde etmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Ahşap Şamdan

Ahşap dekorasyon fikirleri söz konusu olduğunda en çok öne çıkan ürünlerden biri de şamdanlardır. Salon ve yemek masalarının vazgeçilmezi olan şamdanlar, ahşabın verdiği hoş etkiyle birlikte fark yaratan bir etki sunar. Şamdan mumluk ahşap modelleri, doğanın gücünü şık akşam yemeklerine dâhil eder.

Mumluk ahşap şamdan ürün seçenekleri sayesinde yaşam alanlarında daha büyüleyici bir etki ortaya çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra dekoratif ahşap mumluk ve şamdan seçkilerini evin en sıcak bölümleri arasında yer alan şöminelerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Dekoratif ahşap mumluk ve şamdan modelleri sayesinde tek bir ürünle dahi tüm ortamın havasını değiştirebilirsiniz.

Ahşap Biblo

Ahşap ev dekorasyon ürünleri arasında vazgeçilmez bir yere sahip olan biblolar, yaşam alanlarına göz kamaştırıcı bir etki sunar. Biblo tasarımları, her kullanıcıda iyi hisler uyandıracak şekilde hazırlanır. Ahşap biblo seçenekleri, neredeyse her yaşam alanına kolayca uyum sağlayabilir. Konsol üstleri, yemek masaları ve duvarlar, bibloları yerleştirmeye son derece uygundur. Ahşap biblo modelleri arasında seçimde bulunurken ilk etapta kullanım amacını belirlemekle işe başlayabilirsiniz. Doğru seçilmiş ürünler sayesinde etki bırakan bir dekorasyon elde etmek mümkündür.

Ahşap Objeler

Ahşap objeler dekorasyon ürünlerinin başında gelir. Farklı stilleri yansıtan ahşap objeler doğallığın sıra dışı tasarımlarla buluştuğu modellerdir. Yaşam tarzınıza uygun olan bir obje sayesinde evinize çarpıcı bir dokunuş yapabilirsiniz. Ahşap kâse gibi objeler, ev ve yaşam alanlarına benzersiz bir hava katar. Dilerseniz ahşap kâse modelini uygun bir boya kullanarak kişiselleştirebilirsiniz. Bazı kullanıcılar, ahşap ağaç dekorasyon ürünleri ile kendi stillerini oluşturmayı tercih eder. Ancak tüm ürünler, ham haliyle de kullanılabilme özelliğine sahiptir. Kişisel zevkinize hitap eden bir ahşap obje sayesinde evinizin tüm havasını değiştirebilirsiniz.

Ahşap Aksesuar

Ahşap ev aksesuarları sınırsız bir hayal gücünün eseridir. Ahşap aksesuar modellerinin ev ve yaşam alanlarına karakteristik bir dokunuş yapması, tercih edilebilir olmasının altındaki nedendir. Zamansız bir trend olan ahşap ev aksesuarları ideal bir uyum yakalar. Her renge kolayca uyum sağlayabilen ürünler, ufak eklemelerde dahi bambaşka bir stil sunar. Zevkinize uygun ahşap aksesuar modeli sayesinde arzu ettiğiniz estetik görünümü kısa yoldan elde edebilirsiniz.

Ahşap Çiçeklik

Ahşap çiçeklik seçenekleri sayesinde tek dokunuşta dahi hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Kış bahçesi, yaz bahçesi, salon ve mutfak gibi alanlara kolayca uyum sağlayabilen ahşap çiçeklik modelleri, en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. Ahşap dekorasyon objeleri arasında yer alan çiçeklikler, farklı renkleriyle kullanıcıların beğenisini toplar. Ahşap dekorasyon objeleri arasında bulunan çiçeklikleri iki tekli koltuk arasına yerleştirebilir ve romantik bir stil elde edebilirsiniz. Üstelik bu ürünler, ahşap hediyelik eşya ürün seçkileri arasındadır.

Doğal Ahşap Dekoratif Ürünler

Doğal ahşap dekoratif ürünler iç dizayn akımlarının vazgeçilmezidir. Görenleri hayran bırakacak tasarımlar için doğal ahşap dekoratif ürünler ve etkilerinden faydalanabilirsiniz. Doğallığı ve dayanıklılığı ile bilinen ahşap, sakin ve hoş ambiyansa sahip ortamlar yaratmak için idealdir. Doğal ahşap dekorasyon ürünleri sayesinde hayalinizdeki ev tasarımını kolayca oluşturabilirsiniz. Üstelik bu şekilde sürdürülebilir ürünler kullanmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Doğal ahşap dekorasyon ürünleri ile ruhunuzu tabiatın yenileyici etkisine bırakabilirsiniz.

Ahşap Duvar Dekorları

Ahşap duvar dekorasyon ürünleri evinde hoş ve doğal bir ambiyans yaratmak isteyenlerin favorisidir. Çok yönlü ve yenilikçi etkiye sahip doğal ahşap ürünler sayesinde siz de evinize gelenleri kendinize hayran bırakabilirsiniz. Minimal bir stil sunan ahşap duvar dekorları evinize doğa tazeliğini getirir. Ahşap duvar dekorasyon ürünleri sayesinde aklınızdaki stili kolayca elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra duvar dekorasyonu ahşap ürünler sayesinde hızlıca tamamlanabilir. Country stiline uygun bir tasarım elde edebilmek üzere ahşap duvar dekorasyonu ürünleri arasından güvenle tercih yapabilirsiniz.

Ahşap Dekoratif Duvar Süsleri Nasıl Asılır, Nereye Asılır?

Ahşap duvar süsleri kolay kullanım özelliğine sahip ürünlerdir. Her ürünün duvara asılma biçimi farklıdır. Satın aldığınız ahşap duvar süsleri birkaç adımda duvara asılabilir. Bazı ürünlerin içeriğinde duvara asma aparatları da mevcuttur. Ahşap duvar saati gibi ürünlerin ise çivi yardımıyla asılması gerekebilir. Ahşap duvar saati gibi çivi yardımıyla asılması gereken başka ürünler de vardır. Ahşap tablo ise bunların başında gelir. Farklı desen ve çizgilere sahip ahşap tablo modelleri, kendiliğinden ipli modeller olacak şekilde de sunulabilir.

Ahşap Ev Dekorasyon Ürünleri Özellikleri

Ahşap ev dekorasyon ürünleri özellikleri itibarıyla dikkat çekicidir. Ahşap ev iç dekorasyonu yaparken avantaj sağlayabilir ve doğanın ilham verici etkisini evinizde hissedebilirsiniz. İç ve dış dekorasyonun en çok aranan ismi olan ahşap ürünlerin genel özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

Doğal ahşap ürünler diğer malzemelere göre daha çevre dostu bir malzeme içerir. Ev ve yaşam alanlarınıza doğal ahşap ürünler tercih ederek doğadaki karbon izini azaltmaya katkıda bulunabilirsiniz.

Dekoratif ahşap ürünler insan psikolojisinde olumlu etkiye sahiptir. Dekoratif ahşap ürünler insanı sakinleştiren, kalp hızını yavaşlatan ve huzur veren bir etki içerir.

Dekoratif ahşap mumluk gibi dekorasyon ürünleri, nefes alan dokusuyla daha ferah bir yaşam alanı sunar. Bir ahşap ağaç dekorasyon ürünü sayesinde daha sağlıklı atmosfere sahip alanlar oluşturabilirsiniz.

Dekor ahşap ile yapıldığında daha sağlam bir malzemeye sahip olabilirsiniz. Dekor ahşap ürünleri, son derece sağlam yapıdadır. Doğal afet ve kazalar için dayanıklı ev aletleri arayanlar, ahşap dekorasyon ürünleri ile doğru bir tercih yapabilir.

Ahşap dekorasyon ürünleri verim dolu bir malzemeden meydana getirilmiştir. Ahşap, diğer materyallere nispeten bütçeyi daha az yorma özelliğine sahiptir. Bu nedenle ahşap dekorasyon ürünleri fiyatları diğerlerine göre daha ekonomiktir.

Ahşap Dekorasyon Ürünleri Fiyatları

Ahşap biblo, mumluk, şamdan, saat ve ahşap vazo fiyatları bütçeyi çok yormayacak niteliktedir. Ahşap vazo fiyatları gibi skalaları belirleyen en büyük etkenlerin başında ise ürünün sunduğu nitelikler gelir. Ürünün işlevi, niteliği, modeli, ayrıcalığı ve büyüklüğü gibi birçok unsur, ücrete doğrudan etki eder. Ahşabın çarpıcı estetiğini evinizde hissederken Lavi Tasarım’ın bütçe dostu ücretlerini değerlendirebilirsiniz. Farklı tarzda, dokuda ve renkte sunulan ahşap dekorasyon ürünleri fiyatları için sıralama sisteminden destek alabilirsiniz.

En Popüler Ahşap Dekorasyon Ürünleri

Ahşap, çarpıcı bir estetiğe sahip olması sebebiyle sıklıkla tercih edilen bir malzemedir. En popüler ahşap dekorasyon ürünleri ilgili malzemenin sürdürülebilir özelliğe sahip olduğunu vurgular. Doğayla olan organik bağınızı güçlendirmek ve evinize bir doğa nefesi aldırmak üzere doğal ahşap kütük mumluk gibi ürünler arasından seçimde bulunabilirsiniz. Doğal ahşap kütük mumluk en sevilen ürünler arasındadır. Evlere hoş ve şık bir detay katan mumluklar, ahşabın vazgeçilmez hafifliğiyle harmanlanarak eşsiz bir sunum yapar. Masif ahşap modelleri ise vintage stilden hoşlananların favorisidir. Masif ahşap orta sehpalar, pratik ve şık yapılarıyla dikkat çekicidir.

En Çok Satılan Ahşap Ürünler Nelerdir?

En çok satılan ahşap ürünler ile ruhunuzun doğanın mucizevi etkisiyle yenilenmesini sağlayabilirsiniz. En çok satılan ahşap ürünler arasında mumlar bulunur. Mumlar, ev dekorasyonunun en güzel parçalarına dâhildir. Evinizde sıcak ve dinlendirici bir etki sağlamak üzere mumların gücünden yararlanabilirsiniz. Ahşap fener mumluk ile albeninin estetik detaylara kavuştuğu bir ürün sahibi olabilirsiniz.

Ahşap fener mumluk hem dış hem de iç dekorasyon temasına uygundur. Ahşap tealight mumluk ise daha sade görünümden hoşlananların tercihidir. Ahşap tealight mumluk modelleri ile evinizin tüm havasını kökten uca değiştirebilirsiniz. Ahşap dekoratif mumluk modelleri arasında seçimde bulunurken ürünü koyacağınız alanı göz önüne alabilirsiniz. Minimalist dekorasyon temasının vazgeçilmezi olan ahşap dekoratif mumluk çeşitleri, en çok satılan ahşap ürünler arasındadır.

Modern Ahşap Ev Dekorasyonu Ürünü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Modern ahşap ev dekorasyonu ürünü seçerken dikkat edilmesi gerekenler vardır. Bunların başında ise ürünün nerede kullanılacağı gelir. Örneğin ahşap salon dekorasyonu ile mutfak tasarımı aynı değildir. Ahşap duvar dekorları ile masa üstü dekorları da birbirinden farklıdır. Ahşap saat ve vazolar, aynı noktaya konmayabilir. Bu noktada ahşap duvar dekorları için uygun ürünü hızlıca bulmak üzere filtreleme fonksiyonundan destek alabilirsiniz. Duvara uygun ahşap saat modelleri arasından seçim yaparken ise kişisel zevklerinizi göz önüne alabilirsiniz.

En Uygun Ahşap Objeler Ve Dekor Ürünleri Hangileridir?

Ahşap ev dekorasyon aksesuarları minimalizm akımını destekleyen birçok ürün seçeneğinden oluşur. Sadelik, doğallık ve nötrlüğü simgeleyen ahşap ürünler, ev ve yaşam alanlarının sık tercih edilen dekorasyon ürünlerindendir. Açık ve koyu ahşap renkte olan ürünler, mutluluk ve sakinlik ülkelerini temsil eden Danimarkalılar’ın da en sevdiği dekorasyon temalarını içerir.

Ahşap Hediyelik Ürünler

Ahşap hediyelikler arasında seçim yaparken geniş bir ürün çeşitliliği görebilirsiniz. Ahşap hediyelikler birçok kullanıcının ilgisini çeker. Siz de sevdiklerinize ne kadar değerli olduğunu söylemenin yolunu ahşap dünya haritası gibi ürünlerle keşfedebilirsiniz. Ahşap mumluk hediyelik ürünleri de iyi bir armağan fikridir. Ahşap mumluk hediyelik ürünlerin yanı sıra vazolar da beğeni toplar. Ahşap hediyelik eşya kategorisinin en sevilenleri arasında bulunan vazolar, farklı kullanıcı kitlelerine hitap edecek niteliktedir.

Hediyelik Ahşap Objeler Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ahşap hediyelik amaçlarda kullanmaya da uygun bir malzemedir. Ahşap hediyelik bakıyorsanız birtakım unsurları göz önüne almak uygun olabilir. Bunların başında hediye alacağınız kişinin zevki gelir. Yeni eve uygun olacak ahşap hediyelik eşyalar son derece fazladır. Biblo, saat, dünya haritası biblosu, duvar saati, masa saati ve mumluk gibi birçok ürün seçeneği, ahşap hediyelik eşyalar kategorisine girer. Coğrafya bilimine ilgi duyan tanıdığınız için ahşap dünya haritası modelini seçebilirsiniz. Ahşap dünya haritası da en sevilen objeler arasındadır. Ahşap ev dekorasyon aksesuarları arasından seçim yaparken aradığınıza hızlıca ulaşmak üzere filtreleme fonksiyonunu kullanabilirsiniz.

Ahşap Süs Eşyaları

Ahşap süs eşyaları evinizin ve yaşam alanlarınızın her noktasına yakışır. Kitap okuma köşesine ya da şöminenin köşesine ahşap süs eşyaları dağıtarak minimalist bir görüntü elde edebilirsiniz. Tasarım ahşap ürünler kendine münhasır dizaynlarıyla beğeni toplayan seçkilerdir. Ahşap süs eşyaları kullandığınız noktalara bardak altlığı, duvar süsü, şamdan ve mumluk gibi tasarım ahşap ürünler ekleyerek ortamdaki huzuru artırabilirsiniz.

Ahşap Ev Aksesuarları

Ahşap ev aksesuarları doğru kullanıldığında fark yaratan tasarımlar ortaya çıkabilir. Açık ahşap tonlarında bir ürün ile ahşap vazo ev objeleri bir arada rahatlıkla kullanılabilir. Dekoratif ahşap vazo modelleri, sıcak ve rustik bir tarz yakalamak isteyenlerin favorisidir. Örneğin yatak odasında ahşap vazo ev objeleri kullanarak doğanın hafifletici etkisini uykularınıza taşıyabilirsiniz. Aynı şekilde holde geri dönüşüm açısından zengin bir görüntü yakalamak üzere dekoratif ahşap vazo seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Ahşap Dekorasyon Duvar Ürünleri

Ahşap dekorasyon duvar ürünleri söz konusu olduğunda ilk göze çarpan ürünler, saatler ve tablolardır. Ahşap çiçeklik ve lambalar da ahşap duvar dekoru ürünleri arasında yer alır. Bilhassa oturma odalarında ve antrelerde kullanılan ahşap duvar dekoru ürünleri yüksek oranda beğeni toplar. Hemen hemen her iç tasarımla uyum sağlayan bu ürünler, konsolların üzerine kullanıldığında minimalist ancak şık bir görüntü yakalamaya yardımcı olur.

Ahşap Dekorasyon Ürünleri Lavi Tasarım ‘da!

Ahşap vazo çeşitleri ve ahşap dekorasyon ürünleri, Lavi Tasarım’ın özgün kalitesiyle sunulur. Ahşap dekorasyon siteleri arasında öncü bir konuma sahip olan Lavi Tasarım, her kesimden kullanıcının arayışına yanıt verir. Salon, iş yeri, bahçe, hol ve ahşap mutfak ürünleri gibi birçok model, minimalist ve modern dokunuşun eseridir. Yenilikçi niteliğe ve çok yönlü tasarıma sahip ürünler arasından seçim yaparak hayatınızda etkili bir adım atabilirsiniz.