14 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Days
hours
minutes
seconds
Görünüm 9 24 36

Altoge Rustik Ahşap Avize

119,90

Karre I Rustik Ahşap Avize

89,90

Kandulo Rustik Ahşap Avize

109,90

Karre II Rustik Ahşap Avize

179,90

Kuupi Rustik Ahşap Avize

99,90

Karre III Rustik Ahşap Avize

239,90

Kanno I Rustik Ahşap Avize

79,90

Karre IV Rustik Ahşap Avize

259,90

Gondo I Rustik Ahşap Avize

99,90

Trian Rustik Ahşap Avize

89,90

Kanno III Rustik Ahşap Avize

189,90

Kanno II Rustik Ahşap Avize

139,90

Rustik Ahşap Avizeler

Doğal tasarım masif ahşap avize modelleri arayanların nihayetinde geldikleri en doğru yer olan Lavi Tasarım ’a hoş geldiniz.

Büyük emek harcanarak özel olarak üretilen doğal ağaç rustik avize çeşitleri, Türkiye’nin ev dekorasyon ürünleri sitesi lavitasarim.com ’da!

El Yapımı Ahşap ve Otantik Avizeler

Lavi Tasarım’ın amacı, ev dekorasyonunda önemli bir yeri olan tavan avizelerine estetik katmak ve masif doğal avizeleri tasarım ürününe dönüştürmektir.

Bu nedenle, tasarladığımız tüm masif ahşap rustik avize modelleri sadece aydınlatma objesi olarak kalmaz aynı zamanda dekorasyon aksesuarıdır.

Avizeler, iş yeri, kafe, restaurant ve ev dekorasyonu için hem aydınlatma hem de dekoratif amaçlı kullanılan eşyalar olarak tercih edilmektedir. Dekoratif masif doğal avizeler, en trend ev dekorasyon fikirleri için tavsiye edilen dekoratif aksesuarlar arasındadır.

Yaşam alanlarında aydınlatma ürünü olarak kullanılan sarkıt avizeler bu bakımdan ev dekorasyonunu tamamlayan önemli dekoratif aydınlatma ürünleridir.

Ahşap Avize Modelleri

Birçok avize modeli ve avize çeşidi mevcuttur. Dekoratif amaçlı kullanılan avize modellerinden kuşkusuz en çok dikkat çeken avize modelleri masif ahşap avizelerdir.

Rustik avize modelleri, metal ve ahşap malzemelerin mükemmel uyumu ile üretilmektedir. Ahşap avizeler iş yerlerinize, cafelerinize ve odalarınıza doğal ve zengin bir görünüm kazandırmaktadır. Dekorasyonunuza uyumlu doğal ağaç avize tercihi yaparak ortamlarınızı daha şık hale dönüştürebilirsiniz

Dekorasyonunuza göre sarkıt avize, halatlı avize, dümen avize, postmodern flake avize ve zincir halatlı avize modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Otantik görünüm kazandırmak için de kullanılan ağaç rustik avize modelleri genellikle açık ve koyu tonlara sahip dekorasyon için tercih edilmektedir.

Lavi Tasarım’ın ev dekorasyonu için sunduğu otantik ahşap avize çeşitleri yaşam alanlarınızı güzelleştirmek için tüm gereksinimleri fazlasıyla karşılamaktadır. Her zaman farklı ve özgün tasarımlar peşinde koşan Lavi Tasarım, dekorasyonunuz için en iyi ürünleri üretmektedir.

Artık ofis, iş yeri, kafe veya evinize farklı tasarım doğal ahşap avize satın almak istediğinizde ziyaret etmeniz gereken tek bir adres var: lavitasarim.com

Kaliteli ve Doğal Ahşap Avize Malzemeleri

Tasarım ve tarz sahibi dekoratif ağaç avize modelleri seçilirken bilinçli olunmalı ve konu hakkında hassas davranılmalıdır.

Lavi Tasarım, sahip olduğu profesyonellik ile ortaya çıkardığı tüm rustik masif ahşap avizeler en iyi işçiliğe sahip olup yüksek kalite şartlarını sağlamaktadır.

Alanında uzman kişiler ile çalışan Lavi Tasarım en kaliteli malzemeleri kullanarak en iyi rustik avize modellerini sizler için üretmektedir.

İster iş yeri ister ofis ister kafe ister ev, isterse salon için doğal masif ağaç avize arayın! Tüm mekanlarınız için özenle tasarlanan farklı boyutlardaki rustik sarkıt avize ahşap çeşitleri Lavi Tasarım’da!

Yaşam alanlarınızda kullanacağınız sarkıt avize veya halatlı avize modelleri ampul sayısına göre tekli, ikili ve üçlü ahşap avize olarak çeşitlendirilmektedir.

Lavi Tasarım ahşap avize fiyatları, ürünlerimizin üzerinde harcanan emeğe ve işçiliğe bağlı olarak değişmektedir. Buna bağlı olarak tüm dekoratif ahşap avize modelleri aynı özene ve kaliteye sahiptir.

Lavi Tasarım dekorasyon ürünleri mağazası sayfasında yer alan ahşap dekorasyon ürünleri kategorisinde her bütçeye uygun rustik ağaç avizeler bulunmaktadır. Avize modellerimiz arasından zevkinize ve tasarımınıza en uygun modeli seçebilirsiniz.

Ayrıca, “www.lavitasarim.com” bildirimlerine izin vermenizi ve Lavi Tasarım sosyal medya hesaplarını takip etmenizi tavsiye ederiz. Bu şekilde kampanyalardan ve indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.