Gösterilen sonuç sayısı: 2

Days
hours
minutes
seconds
Görünüm 9 24 36

Zamba Ahşap Masa Lambası

139,90

Trillo Ahşap Masa Lambası

99,90

Ahşap Masa Lambaları

Doğal tasarım masif ahşap masa lambası modelleri arayanların nihayetinde geldikleri en doğru yer olan Lavi Tasarım ’a hoş geldiniz.

Büyük emek harcanarak özel olarak üretilen doğal ağaç rustik masa lambası çeşitleri, Türkiye’nin ev dekorasyon ürünleri sitesi lavitasarim.com ’da!

El Yapımı Ahşap ve Otantik Masa Lambaları

Lavi Tasarım’ın amacı, ev dekorasyonunda önemli bir yeri olan başucu lambası kavramına estetik katmak ve masif doğal masa lambaları tasarım ürününe dönüştürmektir.

Bu nedenle, tasarladığımız tüm masif ahşap rustik masa lambası modelleri sadece aydınlatma objesi olarak kalmaz aynı zamanda dekorasyon aksesuarıdır.

Masa Lambaları, iş yeri, kafe, restaurant ve ev dekorasyonu için hem aydınlatma hem de dekoratif amaçlı kullanılan eşyalar olarak tercih edilmektedir. Dekoratif masif doğal masa lambası, en trend ev dekorasyon fikirleri için tavsiye edilen dekoratif aksesuarlar arasındadır.

Yaşam alanlarında aydınlatma ürünü olarak kullanılan ahşap masa lambaları bu bakımdan ev dekorasyonunu tamamlayan önemli dekoratif aydınlatma ürünleridir.

Ahşap Masa Lambası Modelleri

Masa lambalarının birçok modeli ve çeşidi mevcuttur. Dekoratif amaçlı kullanılan masa lambası modellerinden kuşkusuz en çok dikkat çeken başucu lamba modelleri ağaç masa lambalarıdır.

Rustik el yapımı gece lambası modelleri, metal ve ahşap malzemelerin mükemmel uyumu ile üretilmektedir. Ahşap masa lambaları iş yerlerinize, cafelerinize ve odalarınıza doğal ve zengin bir görünüm kazandırmaktadır. Dekorasyonunuza uyumlu doğal ağaç masa lambası tercihi yaparak ortamlarınızı daha şık hale dönüştürebilirsiniz

Dekorasyonunuza göre ayaklı masa lambası, kütük masa lambası, ahşap masa lamba geometrik şekilli, siyah masa lambası, ahşap bankta oturan sevgili masa lambası modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Otantik görünüm kazandırmak için de kullanılan ahşap masa lamba modelleri genellikle açık ve koyu tonlara sahip dekorasyon için tercih edilmektedir.

Lavi Tasarım’ın ev dekorasyonu için sunduğu otantik ağaç masa lambası çeşitleri yaşam alanlarınızı güzelleştirmek için tüm gereksinimleri fazlasıyla karşılamaktadır. Her zaman farklı ve özgün tasarımlar peşinde koşan Lavi Tasarım, dekorasyonunuz için en iyi ürünleri üretmektedir.

Artık ofis, iş yeri, kafe veya evinize farklı tasarım doğal dekor ahşap masa lambası satın almak istediğinizde ziyaret etmeniz gereken tek bir adres var: lavitasarim.com

Kaliteli ve Doğal Ahşap Masa Lamba Malzemeleri

Tasarım ve tarz sahibi dekoratif ağaç masa lamba modelleri seçilirken bilinçli olunmalı ve konu hakkında hassas davranılmalıdır.

Lavi Tasarım, sahip olduğu profesyonellik ile ortaya çıkardığı tüm rustik masif ahşap başucu lambaları en iyi işçiliğe sahip olup yüksek kalite şartlarını sağlamaktadır.

Alanında uzman kişiler ile çalışan Lavi Tasarım en kaliteli malzemeleri kullanarak en iyi ahşap ayaklı çalışma lambası modellerini sizler için üretmektedir.

İster iş yeri ister ofis ister kafe ister ev, isterse salon için doğal masif ağaç masa lambası arayın! Tüm mekanlarınız için özenle tasarlanan farklı boyutlardaki masa lambası ahşap çeşitleri Lavi Tasarım’da!

Lavi Tasarım ahşap masa lambası fiyatları, ürünlerimizin üzerinde harcanan emeğe ve işçiliğe bağlı olarak değişmektedir. Buna bağlı olarak tüm dekoratif masa lambası modelleri aynı özene ve kaliteye sahiptir.

Lavi Tasarım dekorasyon ürünleri mağazası sayfasında yer alan ahşap dekorasyon ürünleri kategorisinde her bütçeye uygun doğal tasarım ürünleri bulunmaktadır. Aydınlatma modellerimiz arasından zevkinize ve tasarımınıza en uygun modeli seçebilirsiniz.

Ayrıca, “www.lavitasarim.com” bildirimlerine izin vermenizi ve Lavi Tasarım sosyal medya hesaplarını takip etmenizi tavsiye ederiz. Bu şekilde kampanyalardan ve indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.