Dekorasyon

Kanvas Tablo Baskı Hizmeti Nedir? Nereden Alınabilir?

Kanvas Tablo Baskı Hizmeti Nedir? Nereden Alınabilir? konusunu anlatan elinde kanvas tablo tutan gözlüklü Lavi Tasarım erkek personeli

Kanvas Tablo, tuval kumaşın üzerine yapılan dijital baskının ahşap çıtalara gerdirilerek sabitlenmesi sonucu elde edilen çok şık ve popüler bir duvar tablosu çeşididir. Kanvas tablo baskı araçlarının gelişmesi sonucu daha yaygın şekilde kullanılmaya ve duvarlarda sıkça yer bulmaya başlamıştır. Aksesuar, ev dekorasyon ürünü, öğrenme veya süsleme amaçları ile tercih edilen kanvas tablo baskı yapımı ve fiyatları ile ilgili derlediğimiz yazıyı okuyabilirsiniz.

Kanvas Tablo Nasıl Yapılır?

Kanvas tablo, dijital makineler yardımı ile tuval kumaşı üzerine uygulanan yüksek çözünürlüklü olması gereken bir çoğaltma işlemidir. Kanvas kumaş üzerine basılacak olan resim, profesyonel programlar aracılığı ile baskı makinesine gönderilir. Resmin kopyası, dijital baskı makinesinin merdaneleri arasına yerleştirilen kanvas kumaşa aktarılır. Kanvas tablo yapımı için tercih edilen resmi orijinal renkleri ile baskılamak üzere özel boyalar kullanılır. Böylece kaliteli kanvas tablo baskı işlemi elde edilmiş olur.

Kanvas tablo yapımı işleminde dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntıları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Kanvas tablo üretim işleminde kullanılacak tuval kumaş ve boyaların kaliteli malzemelerden seçilmesi önemlidir.
 • Kanvas tablo şasesi dediğimiz iskeletini oluşturan ahşap çıtalar dayanıklı olmalıdır.
 • Tablo için tercih edilen resim ve tablo boyutu uyumlu olmalıdır.
 • Kanvas kumaş, tablo baskı işlemi uygulandıktan sonra kuruması için bir süre bekletilmelidir.
 • Baskı işlemi uygulanan kumaş ahşap çıtalara düzgün ve gergin bir şekilde sabitlenmelidir.

Kanvas tablo baskı hizmeti alacağınız yer çok önemlidir. Canvas tablo baskı işleminin sonucunun hüsranla bitmesini istemiyorsanız kendini kanıtlamış ev dekorasyon ürünleri mağazalarını tercih etmelisiniz. Tarzınıza ve ev dekorasyon fikirlerinize uygun bir kanvas tablo satın almak için online tablo sitesi ya da yerinde tasarım merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Kanvas Tablo satın almak isteyenlerin okumasını şiddetle tavsiye ettiğimiz yazımıza https://lavitasarim.com/tablo-nereden-alinir/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Kanvas Tablo Baskı Fiyatları

Kanvas tablo baskı fiyatları, tablo için kullanılan malzeme, tuval kumaşı, boya kalitesine göre farklılık göstermektedir. Çeşitli mağazalarda farklı kanvas tablo fiyatları olması, üzerinde harcanan emeğin, kullanılan malzemelerin ve baskı kalitesinin farklı olması ile ilgilidir. Kanvas tablo baskı fiyatı çeşitliliğini etkileyen bir hususta tablonun boyutudur. Tablo boyutu büyüdükçe fiyatı artar.

Kanvas tablo modelleri de tablo fiyatlarını etkileyen bir diğer unsurdur. Örneğin kişiye özel kanvas tablo farklı tasarım teknikleri gerektirdiği için farklı fiyatlara sahip olabilir. Kanvas tablo baskı hizmetleri değişik boyutlar ile her bütçeye uygun ürün sunar.

İç mekanlar için tercih edilen kanvas tablolar her zevke uygun şekilde dijital baskı uygulanabilmesi nedeniyle çok sık tercih edilen tablo çeşididir. Üst düzey bir grafik tasarım ile doğru uygulanmış bir dijital tablo baskı hizmeti ile yüksek çözünürlükte ve orjinaline uygun renklerde duvar tablolarına sahip olmak mümkündür. Siz de zevkinize uygun resim ve kişiye özel kanvas tablo fotoğraf baskı işlemleriniz için Lavi Tasarım’ın ürünlerini ve hizmetlerini inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Lavi Tasarım olarak amacımız sizlere her zaman en kaliteli ev dekorasyon ürünleri çeşitlerini sunmak olmuş ve olacaktır. Ne yazık ki birçok alanda olduğu gibi bilgi kirliliğinin olduğu kanvas tablo üretimi konusunda da sizlerle en samimi ve gerçek bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

Kanvas Tablo’nun uzun yıllar kullanılması gereken bir ev dekorasyon ürünü olduğunu biliyor ve bu düşünce ile üretimlerimizi yapıyoruz. Lavi Tasarım olarak ister hazır kanvas tablo modelleri isterseniz kişiye özel kanvas tablo tasarımları için desteğe hazırız.

Lavi Tasarım kanvas tablo online mağazasına https://lavitasarim.com/kanvas-tablo-modelleri-cesitleri/ adresinden ulaşabilir; özel istekleriniz için canlı chat, WhatsApp ya da iletişim formu aracılığıyla bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Kanvas Tablo Baskı Hizmeti Nedir? Nereden Alınabilir?” hakkında yorumlar

 1. özer dedi ki:

  merhaba sitenizin dizaynı çok güzel gerçekten. Ayrıca ürünlerinizde öyle. hayırlı işler olsun.

  1. Lavi Tasarım dedi ki:

   Merhabalar. Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederiz. Sitemiz yada ürünlerimiz olsun, tüm her şey ile özel ilgileniyoruz. Farklı ve güzeli sunabilmek adına elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz. Bu tarz yorumlarda en büyük motivasyon kaynağımız. Çok teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir