Dekorasyon

Tablo Nereden Alınır?

kanvas tablo nereden alınır lavi tasarım, kanvas tablo alırken nelere dikkat edilmeli, en iyi kanvas tablo, lavitasarim

Evimizi, iş yerimizi ve yaşam alanlarımızı dekore etmek istediğimizde aklımıza ilk gelen ev dekorasyon ürünü, tabi ki mekanımızı muhteşem gösterecek bir Tablo’dur.

Daha önce ele aldığımız “Tablo Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?” konulu yazımızda sizlere, yaşam alanlarınız için en güzel dekorasyon ürünlerinden olan tabloyu seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında bilgiler vermiştik.

Tablo Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? konulu yazımızı lavitasarim.com/tablo-secerken-nelere-dikkat-edilmelidir linkinden okuyabilir ve yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

Bu yazımızı yayınladıktan sonra mutlaka “Tablo Nereden Alınır?” sorusuna da cevap vermemiz gerektiğini düşündük. Bundan dolayı duvar dekorasyon aksesuarı tabloların nereden alınması ve alınırken nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında fikir sahibi olmanız açısından bu yazımızı ele aldık.

Tablo Nereden Alınmaz!

Evet doğru okudunuz. Bu bir yazım hatası değil. Siz değerli Lavi Tasarım Blog takipçileri her ne kadar “Tablo Nereden Alınır?” sorusunun cevabını bilseniz de biz konuya biraz farklı yaklaşmayı seçtik.

Lavi Tasarım Blog Sayfası içerisinde yer alan özenle hazırlanmış yazılara lavitasarim.com/ozgun-blog-sayfasi linkinden ulaşabilirsiniz.

Yazımızda öncelikle evimizin en önemli duvar dekorasyon ürünü tablo hakkında önemli bilgiler verdik.

Tablo Nereden Alınır?” sorusuna cevap ararken “Tablo Nereden Alınmaz!” sorusuna da cevap bulmanızın önemli olacağını düşündük ve birkaç konuya değindik.

Tablo Üretiminde Kullanılan Malzemeler

Duvar dekorasyon ürünleri arasında en popüler aksesuarlardan olan tablolar ister kanvas tablo ister rölyef tablo olsun. Her biri için dikkat edilmesi gereken öncelikli konu, tabloların üretiminde kullanılan malzemelerdir.

Kullandığımız, yediğimiz, içtiğimiz tüm her şeyde olduğu gibi; evimizi, ofisimizi, kafemizi veya diğer tüm yaşam alanlarımızı dekore ederken kullandığımız en önemli dekorasyon aksesuarı olan tablolarda da üretim esnasında kullanılan malzemelere göre kalite değişmektedir.

Önce Sağlık

Lavi Tasarım olarak bizim üzerinde öncelikle durduğumuz konu ise Sağlık! Mağazalarda, internet sitelerinde, sosyal medyada veya en ünlü alışveriş mekanlarında bile karşılaştığınız çoğu tablo, daha fazla kâr elde etme amacıyla üretimde kullanılan kalitesiz malzemeler nedeniyle sağlığınızı tehdit etmektedir.

Bazen muhteşem görünüşüne kanıp, doğallıktan uzak tabloları hiç sorgulamadan satın alırız. Ancak bu duvar tabloları üzerlerinde kullanılan kimyevi maddelerin zamanla bulunduğu ortama salınmasıyla ciddi bir sağlık tehdidi oluşturduğunu düşünmeyiz.

Lavi Tasarım ürünleri hakkında daha geniş bilgi için ürün sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Lavi Tasarım Mağaza’ya lavitasarim.com/farkli-tasarim-urunleri-bulabileceginiz-tek-magaza linkinden ulaşabilirsiniz.

 

Eğer bu konuda hassasiyetiniz varsa bu satırları okuduktan sonra mutlaka değerlendirme yapmalısınız. Bundan sonra eve, ofise, iş yerine ve özellikle çocuk odalarına tablo seçerken öncelikle dikkate alınması gerekenin tablo üretiminde kullanılan malzemelerin doğallığının sorgulanması olduğunu unutmamalısınız.

Kaliteli Tablo = Çözünürlük x Tasarım + Malzeme + Emek

Bu formülü başka yerde görmeniz mümkün değil! Çünkü Lavi Tasarım’ın ortaya çıkardığı gerçek kaliteli tablo formülü bu. Farklı açıdan bakacak olursak ta “Tablo Nereden Alınır?” sorusuna cevap veren formül!

Tablonun da formülümü olurmuş dediğinizi duyar gibiyiz! Matematiksel olarak olmasa da gerçek sanatsal tablo oluşumunu özetleyen anlamlı bir denklem bu aslında.

Bu tablo formülü incelendiğinde çok kolay uygulanır gibi gözükmektedir. Ancak tablo satın almak için fiziki olarak bir dekorasyon mağazası içerisinde bulunduğunuzda bunun pek te öyle olmadığını anlarsınız. Tabi anladığınızda büyük ihtimalle alışveriş bitmiş olur!

Aslında bilinçli bir tablo alıcısı, tam olarak bu denklemi uygulamasa da almak istediği tabloyu gördüğünde denklemde geçen özellikleri kendince sorgular. Ancak bazen karşınıza görsel olarak çok beğendiğiniz bir tablo çıktığında sorgulamanız gereken bazı özellikleri sorgulamayı unutabilirsiniz.

Lavi Tasarım kanvas tablolar, sadece yüksek standartlarımızı karşılayan görsellerden üretilmektedir.  

Sanatsal Kanvas Tablo ürünlerimizi lavitasarim.com/kanvas-tablo-modelleri-cesitleri linkinden inceleyebilirsiniz.

 

Örneğin, görsel olarak çok beğenilen bir tablo üzerinde kullanılan boyanın ve koruyucu maddenin sağlığa zararlı kimyevi maddeler içermesi muhtemeldir. Veya benzer şekilde, beğenilen tablonun çözünürlük olarak çok kötü olması en çok rastlanan problemlerdendir.

Lavi Tasarım olarak ta bu yazıyı ele almamızın başlıca sebebi size doğrudan “Tablo Nereden Alınır?” sorusunun cevabını vermek değil. Dikkat etmeniz gereken noktaları göstererek yaşam alanlarınız için yapılacak sanatsal tablo seçiminin nasıl olması gerektiğini göstermektir. Ve ayrıca evinize en uygun kaliteli tablonun nereden alınacağına kendinizin karar vermesini sağlamaktır.

Alışveriş Platformları

Birçok yerde tablo görürsünüz, beğenirsiniz! Ya hemen düşünmeden alırsınız ya da biraz araştırıp o şekilde alırsınız. Bazen normal bir mağazadan bazen de bir dekorasyon ürünleri internet mağazası üzerinden alışveriş yaparsınız.

Günümüzde alışverişlerin çoğu online alışveriş olarak internet mağazalarından yapılmaktadır. Durum böyle olunca yapılacak alışverişin sonunun mutlu olması alışveriş yapılan internet sitesinin bazı özellikleri taşımasına doğrudan bağlı olmaktadır.

Tablo Satan İnternet Sitesi Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Tablo Nereden Alınır?” sorusuna cevap bulmak için çıktığımız yolda değineceğimiz son nokta olan bir ev dekorasyon ürünleri alışveriş sitesi özelliklerinde olması gerekenlere kısaca değinelim.

Öncelikle bir alışveriş sitesinde dikkat edilmesi gereken en önemli konu tabi ki de güvenlik olmalıdır. Eğer güvenlik bileşenleri yeterli seviyede olmayan bir online alışveriş sitesi kullanıyorsanız hem kişisel bilgileriniz hem de ödeme bilgileriniz tehlike altında demektir.

Lavi Tasarım sistemleri en güncel güvenlik alt yapılarını kullanmakta olup verileriniz hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Lavi Tasarım web sitesi güvenliği konusunda daha fazla bilgi almak için lütfen lavitasarim.com/lavi-tasarim-musteri-yardim-sayfasi bağlantısını ziyaret ediniz.

 

Bir dekorasyon sitesi için bakmanız gereken diğer önemli konu ise referansları, yorumları ve mutlu müşteri yoğunluğu olmalıdır. Bu özellik araştırırken markanın internet sitesine, sosyal medya hesaplarına ve kullandığı diğer platformlara bakılmalıdır.

Tüm bu özellikler işlem yapacağınız tasarım ürünleri alışveriş sitesinin tasarımıyla birlikte güven oluşturuyorsa o web sitesi için güvenilirdir diyebilirsiniz.

Tablo Nereden Alınır?

Gerçekten iddialı ve yaptığı işle övünen bir yer ister küçük ister büyük bir firma olsun bunu size kendisi anlatmaz! Onu tecrübe edenlerden öğrenmenizi ister.

Zaten referans incelemesi de işte tam olarak budur.

Lavi Tasarım olarak çıktığımız bu yolda farklı yürüyeceğimize söz verdik. Ve söz verdiğimiz şekilde de devam ediyoruz. En büyük referansımız, öncesinde %100 mutlu müşterilerimiz olan ve sonrasında Lavi Tasarım ’ın farkını anlayan değerli üyelerimizdir.

Lavi Tasarım hakkında daha fazla bilgi edinmek için lavitasarim.com/lavi-tasarim-hakkinda sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Lavi Tasarım olarak başta kanvas tablolar, modern tablolar, rölyef tablolar ve en yeni tablo modelleri olmak üzere başka yerlerde nadir görebileceğiniz tasarım ürünlerini sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

www.lavitasarim.com” sağladığı muhteşem kullanıcı dostu tasarımı ve sunduğu güvenilir alışveriş altyapısı ile “Tablo Nereden Alınır?” sorusuna tam olarak cevap olmaktadır.

Bundan sonra kendinize soracağınız tek soru kalıyor!

Hangi Tabloyu Seçmeliyim?

Tablo Nereden Alınır?” hakkında yorumlar

  1. Bülent Heybeli dedi ki:

    Çok faydalı bir yazı olmuş. Teşekkürler. Yazınızı okuduktan sonra artık daha farklı bir gözle değerlendiriyorum.

  2. Selma K. dedi ki:

    Ürünleriniz gibi yazılarınızda kaliteli gerçekten 👏 Tebrikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir